Student Camp

Student Camp

wydarzenie
dodano: 2015-08-19 01:53 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wakacje powoli dobiegają końca, ale przed nami jeszcze ostatnie, najmocniejsze akordy. Należy do nich też wrześniowy wyjazd Student Camp do Bułgarii, gdzie bawiliśmy się już nie raz - efekty mogliście podziwiać na klipie do "Stre$u" 2stego czy "Nie ma jak" Kubana (choć to akurat grecki Student Camp).

W tym roku wystąpią m.in. O.S.T.R czy Kuba Knap, a komplet szczegółów znajdziecie tutaj.

wydarzenie
dodano: 2014-09-11 23:28 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

To właśnie na bułgarskim Student Camp Summer Fest kręciliśmy rok temu teledysk do "Stre$u" 2stego... W tym roku znów zapowiada się gorąco, bo liczący 1000 osób studencki wyjazd zawita do Złotych Piasków, wraz z Afromental, Rasmentalismem oraz NumerRazem, którzy zagrają tam specjalne koncerty! Tradycyjnie nie zabraknie też warsztatów, imprez oraz przeróżnych atrakcji, w które wlicza się oczywiście all inclusive i open bar. A wszystko już za tydzień!

wydarzenie
dodano: 2014-08-04 21:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Kokkino Nero to wyjątkowo klimatyczna, malowniczo położona nadmorska miejscowość z szerokimi plażami i ciepłymi wodami Morza Egejskiego. Cichy i urokliwy kurort w sierpniu zmienia się jednak w miejsce pełne atrakcji a wszystko za sprawą Student Camp Glamour Fest! Koncerty (Chonabibe, Lilu), imprezy, warsztaty, obecność finalistek Miss Polski i wiele innych rzeczy czeka na Was już na dniach w Grecji - nas również tam nie zabraknie i zachęcamy do skorzystania z ostatnich wolnych miejsc i wzięcia udziału w spontanicznym wakacyjnym tripie!

wydarzenie
dodano: 2013-10-04 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wyobraźcie sobie, że macie do dyspozycji zamknięty po sezonie wakacyjny kurort w gorącej jeszcze Bułgarii, w którym nie dzieje się absolutnie nic. Teraz wyobraźcie sobie, że zapełniacie go tysiącem polskich studentów, wśród nich lokujecie artystów pokroju GrubSona, VNM'a, Numer Raza z DJ-em Abdoolem czy Gedza z 2stym, którym ustawiacie wielką koncertową scenę, a za dnia zapewniacie warsztaty od parkourowych po... pole dance a do wszystkiego dorzucacie całodzienne all inclusive i open bar. Eureka, pomysł na biznes? No to spóźniliście się, bo Student Camp Summer Fest w bułgarskiej Albenie właśnie miał swoją trzecią edycję.

wydarzenie
dodano: 2013-08-30 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Student Camp Summer Fest to wrześniowy wyjazd, obóz studencki zmieszany z festiwalem muzycznym, gdzie ponad 1000 osób zamyka wakacyjny okres w najlepszy możliwy sposób. Ubiegłoroczna wizyta w bułgarskiej Albenie była dla nas zakończeniem lata pełnym atrakcji. Koncerty, huczne imprezy, warsztaty (beatboxowe, taneczne, dj-skie, video, dziennikarskie czy parkourowe), wykłady, sporty czy fakultatywne wycieczki, do tego zakwaterowanie w eleganckim hotelu z basenem oraz całodzienne all-inclusive a przede wszystkim niesamowity klimat, który sprawił, że przez cały rok czekaliśmy na powtórkę.

W tym roku wracamy tam z wielką ochotą, w większym składzie, bo i z popkillerową kamerą, a także na jeszcze większą dawkę atrakcji, w dużej mierze hip-hopowych. GrubSon, VNM, Gedz i 2sty, Numer Raz, DJ Hubson, DJ Abdool - te właśnie osoby grać będą w Bułgarii koncerty lub imprezy a wszystko (włącznie z all inclusive) w cenie od 1090 zł. Zaciekawieni?

kategorie: Imprezy, News, Patronaty
dodano: 2013-04-11 22:00 przez: admin (komentarze: 5)

Pamiętacie, jak pisaliśmy Wam o wrześniowym studenckim obozie, gdzie poza masą aktywności i warsztatów z takimi osobami jak Chonabibe/Al Fatnujah, DJ Abdool czy Ryfa mogliście usłyszeć koncerty Numera Raza, Afromental i Chonabibe? Wówczas reprezentował nas Mateusz Natali, prowadzący warsztaty dziennikarskie, a teraz na nadchodzącą majówkę mega sprawnie i udanie działająca ekipa Student Travel przygotowała kolejny wyjazd - tym razem 10-dniowy do greckiego Kokkino Nero. My znów tam będziemy, tym razem reportersko, i mając w pamięci ostatni wyjazd - szczerze zapraszamy do uczestnictwa i z miłą chęcią obejmujemy całą inicjatywę patronatem!