Bedoes prosi o głosowanie na Young Multiego zamiast na niego

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News, Trap
dodano: 2023-02-18 19:40 przez: Jan Stokowski (komentarze: 3)

Wczoraj wystartowały głosowania do tegorocznych Popkillerów i już trafiło nam się ciekawe i rzadko spotykane zachowanie. Bedoes poprosił swoich fanów o to, by... w tym roku uhonorowali kogo innego.

W odsłoniętej dziś kategorii "Najlepszy Kontakt z Fanami" Borys wygrywał dwukrotnie, za każdym razem z dużą przewagą, a w tym roku znów można było oczekiwać, że jego fanbase zwany Bedoesiarami wykaże sporą aktywność. Raper postanowił jednak poprosić słuchaczy, by w tym roku oddali głos na Young Multiego.

"Yo. Właśnie ruszyło głosowanie na „najlepszy kontakt z fanami” na Popkillerach. Wygrałem dwa lata pod rząd i jestem Wam za to niesamowicie wdzięczny, ale w tym roku chciałbym, żebyście zamiast głosować na mnie zagłosowali na Multiego, który naprawdę mega poświęca się i oddaje w ch*j swojego czasu fanom na streamach. Zasłużył jak nikt w tym roku" - napisał członek 2115 na swoim profilu na FB oraz instastory.

Czy fani pójdą za jego radą i faktycznie nie zdobędzie "hat-tricka"? Pozostaje czekać - głosowania trwają do 15.03., a w najbliższych dniach stopniowo odsłaniać będziemy kolejne kategorie. W budzącej zawsze duże zainteresowanie kategorii "Najlepszy Kontakt z Fanami" oprócz Bedoesa i Multiego nominowani są m.in. Ero, Floral Bugs, GrubSon, Jakub Grabowski, O.S.T.R., Pawbeats, Peja czy Smolasty. Pełną listę wraz z możliwością zagłosowania znajdziecie poniżej.

Głosowanie jest dostępne dla każdego - zarówno użytkowników zalogowanych jak niezalogowanych, ograniczenie wynosi jedynie 1 głos na 1 adres IP. Jeśli oddałeś już głos w danej kategorii a widzisz nie zaznaczone pole to nie głosuj ponownie - głos jest już zapisany w systemie.

Przy każdym pytaniu widoczny jest mały biały przycisk "wyślij odpowiedzi" - potwierdza on głosy w danej kategorii. Dużego czerwonego przycisku 'Wyślij odpowiedzi' na dole całej ankiety użyj dopiero gdy oddasz głosy we wszystkich dostępnych kategoriach - pełen wykaz odsłoni się w najbliższych dniach.

 

90'S
Bedoesik a ja mam do ciebie taką wiadomość j.vie ciebie i multiego jeszcze czego żebym głosował na takich leszczy jak wy porażki w h.j pseodo raperzyny w szczególności multi beka w h.j hahahaha co to ma być konkurs na najlepsze beztalencie.
Masakra
Konkurs na najlepszy kontakt z fanami. Nic więcej. Nie ważne są ich skille w tej kategorii.
Anonim
Nudzisz sie? Kup se psa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>