Kaczy Proceder i Wilku WDZ z bezkompromisowym singlem "Ślad"

video
dodano: 2021-04-16 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Z okazji dzisiejszej premiery albumu "DRILL PRAWDA KUMPLE" Kaczy Proceder i Szwed SWD prezentują najnowszy klip promujący to wydawnictwo pt. "Ślad". Gościnnie w tym bezkompromisowym, antysystemowym utworze udziela się legenda ulicznej sceny: Wilku WDZ.

Produkcją klipu zajęła się ekipa &sensi.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

o ja cie...
No nie mogę... Typy po czterdziestce i nadal "jebią policję". Na te kulawe hasła pokroju "hwdp" to już nawet dzieciaki się nie nabierają. Policja jest potrzebna i koniec. I dobrze, że jest. Inaczej byłaby rzeźnia. Kaczy to wiadomo, że wykolejeniec ale, że Wilku nadal promuje te głupoty po tym jak "ulica" go naliczyła to już dziwne.
beb
No głos rozsądku. Pozdro, w końcu tego typu komentarz, serio brawa dla Ciebie! :)
Acab
Czyżby jakiś ubek w kamuflażu się odezwał? Jest potrzebna ale powinna umieć się zachować i sama przestrzegać prawa a nie gnębić obywateli. Policja służy partii, nie narodowi w tym kraju. W okolicy 3 włamania już jakiś czas temu, oczywiście do dziś sprawcy nieznani a nastolatka z 0,5 grama marihuany to potrafią złapać.
hwdp
Nie kompromituj się dudo, pisałeś że szkoda że w wwa nie pobili dge, to było iść samemu go pobić a jakby Ci oddał to byś na psy z płaczem poleciał. Najpierw namawiasz do pobicia kogoś z kim się nie zgadzasz a teraz mówisz że psy dobre bo bronią partii.
o ja cie...
Do "Acab" - weź się nie kompromituj z tym pół grama, to co mówisz to zwykła demagogia więc nie ma o czym dyskutować. Do "hwdp" - nie namawiałem i nie namawiam nikogo do pobicia el lewako tylko wyraziłem, w sposób prześmiewczy, zdziwienie, że nikt tego typa nie ustawił do pionu. To był tylko sarkazm. No ale od typa o nicku "hwdp" nie można wymagać za dużo. A takie pierdolenie jak "jebać pis" to najzwyklejszy populizm. Gościu zupełnie się nie zna na polityce i tylko rzuca jakieś bzdurne hasła. Jeśli mi ktoś powie, że za kadencji po/psl było lepiej to uznam go za chorego na głowę. Ludzie, są jakieś granice głupoty. Poza tym uważam, że ideologia lewacka - wpuszczanie nachodźców do naszego kraju czy gender to zło. To nie jest jakaś tam nieistotna kwestia a zwykłe ZŁO. Wyraziłem tylko swoją opinię bo w kraju demokratycznym mam do tego prawo.
Apollo Brown
no racja, jest to troche śmieszne, do tego ich kwadratowe flow i nieudolna próba odnalezienia się w drillowej stylistyce. No nie panowie, do normalnej pracy
Anonim
No oni do normalnej pracy a pdf i kciuk do gimbów na głośniki
krkTSW
Wilku już za Molesty odstawał od reszty, a z Kaczego na siłę robi się rapera bo był na początku jak scena powstawała, a rapować nie potrafi. Przekaz chwdp to kolejna kwestia, sztywni bo na ulicy wiele nie znaczyli, ci co znaczyli w 99% współpracują i chwała policji za to, że potrafi takich rozgryźć jak miśków i im podobnych grubasów w krk i w całym kraju. Najgorsze jest to że przekaz tych panów trafia do dzieci.
Anonim
Tak rozgrywają że słowik dostaje 3 lata wychodzi i znowu robi to samo a ataki stadionowej patologii na niewinnych to norma w tym kraju i już nikogo ten temat nie grzeje bo opinia publiczna się przyzwyczaiła, zresztą było przecież że dostawali 3,5 roku za morderstwo. polskie pieski to sobie mogą rozegrać małolatów z odrobiną zioła albo kobiety spałować. Oni mają farta że polscy przestępcy są tępi i słabo zorganizowani bo z takimi organizacjami z prawdziwego zdarzenia to by sobie nie poradzili. Takie olgierdy s bujają się z partią i myślisz że psy im mogą coś zrobić? To są zwykłe chamy gdy w DE policja mówi że to nie ma sensu i powinno się przestać ścigać palaczy zioła to polskie psy dają temu priorytet bo to łatwe gnoi z weedem łapać i statystyki rosną. A policji chwała szczególnie za morderstwa niewinnych, szczególnie strzelanie w plecy.
GIMBUSY DO SZKOŁY!!!
NO KURWA LIGA GIMBUSÓW SIĘ ROZPRUŁA HUJA NA TEMACIE SIĘ ZNACIE DOPIERO CO ZE SZKÓŁKI WYSZLI A JUŻ SIĘ MĄDRALUJĄ KTÓRY Z WAS MA TYLE LAT CO KACZY I WILKU WDZ CHYBA NIKT DZIECI RODZICE POZWALAJĄ WAM WCHODZIĆ NA TAKIE TEMATY SZKODA MI WAS DZIECI NAPRAWDĘ CORAZ TO GŁUPSZE SPOŁECZEŃSTWO WYCHODZI Z SZKOŁY NICZEGO WAS TAM NIE UCZĄ WIDAĆ ŻE NIE PORAŻKA EDUKACYJNA I RODZICIELSKA.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>