Kaczy Proceder

Kaczy Proceder

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-07-15 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Wczoraj na premierowym koncercie Janusza Walczuka w warszawskiej Pradze Centrum gościnnie na scenie pojawili się Young Leosia i Mata, a wśród publiczności można było spotkać Kaczego. Cała czwórka pojawiła się na wspólnym zdjęciu, które dobitnie skomentował weteran warszawskiej sceny.

video
dodano: 2021-05-06 13:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Kaczy Proceder oraz wytwórnia Step Records prezentują najnowszy klip promujący album "DRILL PRAWDA KUMPLE". W ostrym, ale jednocześnie refleksyjnym singlu "Kariera" Kaczego wspiera Bilon HG. Za produkcję utworu, jak i całego albumu, odpowiada Szwed SWD. Teledysk zrealizował Sensi&.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-04-18 14:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Kaczy i Chada pod koniec lat 90 tworzyli duet Proceder, który pojawił się m.in. na "Skandalu" Molesty. W wywiadzie dla newonce'a z okazji premiery swojego debiutu "Drill Prawda Kumple" Kaczy zdradził, czemu duet nigdy nie nagrał wspólnego albumu.

video
dodano: 2021-04-16 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Z okazji dzisiejszej premiery albumu "DRILL PRAWDA KUMPLE" Kaczy Proceder i Szwed SWD prezentują najnowszy klip promujący to wydawnictwo pt. "Ślad". Gościnnie w tym bezkompromisowym, antysystemowym utworze udziela się legenda ulicznej sceny: Wilku WDZ.

kategorie:
dodano: 2021-04-16 18:43 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Debiutancki album rapera z ponad 20 letnim stażem, który nagrał wspólnie z producentem Szwedem SWD. Wydaniem krążka zajęło się Step Records.

"Drill - nowa odmiana rapu, muzyka ulic, która powstała w Chicago i bardzo szybko została podłapana przez chłopaków z londyńskich gangów. Jak wiadomo, to miasto jest moim drugim domem, więc zarówno ta muzyka, jak i cała scena stały mi się w ten sposób bliskie.

video
dodano: 2021-04-06 13:58 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Kaczy Proceder połączył siły z legendami zespołu Płomień 81: Onarem i Pezetem. Sprawdźcie koniecznie singiel "Bądź sobą" wyprodukowany przez Szweda SWD. Utwór promuje nadchodzący solowy album Kaczego pt. "DRILL PRAWDA KUMPLE".

video
dodano: 2021-03-11 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 6)

Legenda ulicznego rapu - Kaczy Proceder prezentuje drugi singiel promujący swój nadchodzący solowy album "DRILL PRAWDA KUMPLE". W hardcorowym, mocnym numerze "Nie odbierzesz" raper w bezkompromisowy sposób piętnuje fałsz i obłudę. Za produkcję singla odpowiada Szwed SWD. Klip zrealizował Sensi&.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2021-02-22 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Pomimo ponad 20-letniego stażu na naszej scenie, Kaczy nigdy nie wydał solowego materiału. Na szczęście zmieni się to w tym roku za sprawą zapowiedzianego albumu "DRILL PRAWDA KUMPLE". Wraz z tą informacją poznaliśmy również producenta krążka, jego wydawcę oraz tytuł, datę premiery i gości pierwszego singla.

dodano: 2020-07-25 12:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wspólny album Bilona i Kaczego zbliża się wielkimi krokami - całość będzie wyprodukowana przez Szweda i osadzona w klimatach grime'u i UK drillu. W drugim singlu gościnnie pojawia się Żary.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-12 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
fot. Young Sandi

Informowaliśmy Was już o tym, że Bilon i Kaczy postanowili przy okazji swojego albumu sięgnąć po brzmienia grime'u i UK drillu. Teraz zaskakują również listą gości obecnych na krążku.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-07-06 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Niedługo trafi do nas wspólny album Bilona i Kaczego, a otrzymany w piątek pierwszy singiel mógł wielu zaskoczyć - zamiast brudnego klasycznego brzmienia dostaliśmy tam świeży bit zgodny z najnowszymi trendami, a równocześnie naturalnie zgrywający się z ulicznym stylem i klimatem. Jak się okazuje - w tę stronę pójdzie całość.

dodano: 2020-07-03 19:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)
fot. Young Sandi

Dwie legendy ulicznej sceny i członkowie dwóch klasycznych kolektywów łączą siły we wspólnym projekcie. "BRY.S" to album nagrany przez Bilona HG i Kaczego Proceder, a dziś wraz z preorderem dostajemy pierwszy singiel!

kategorie:
dodano: 2020-07-03 19:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

BRY.S. 2020
Namiastka przeżytych chwil.
Miejski sznyt wypowiedzi, wiarygodny głos ulicy w historiach ciemnych i brutalnych jak u drapieżników.
Gdzie nie ma sentymentów, a nadzieja dawno zawinęła się na pięcie.
Jaskrawo zaznaczona forma kryminalnych rytmów wychodząca z głębi miejskiego chaosu.
Idą z nami ci, których skomplikowane drogi przecinają się z prostymi uderzeniami szarej rzeczywistości.
Wolni ludzie
Jebać system
Bry.s - Kto ma, wiedzieć ten wie, a kto nie, wie ten nigdy się nie, dowie
1312
Scenariusz i reżyseria
Życie.

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-26 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Warszawscy raperzy apelują o wsparcie Maćka Dobrowolskiego, ofiary głośnej sprawy sądowej, którego dotyczyła ogólnopolska akcja "Uwolnić Maćka".

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-09 15:00 przez: Kontakt (komentarze: 13)

Kolejni artyści komentują głośną sprawę konfliktu Jongmena z Sobotą oraz stawianych zarzutów.

Strony