Kaczy Proceder gościnnie w nowym singlu Plusa - "Dom pułapka"

video
dodano: 2023-11-27 21:26 przez: Redakcja (komentarze: 6)

Wygląda na to, że Plus po serii eksperymentalnych singli powraca do swoich korzeni i prezentuje osadzony w ulicznym klimacie utwór zatytułowany "Dom pułapka”, z gościnnym udziałem Kaczego.

W czerwcu media donosiły o zatrzymaniu warszawskiego rapera i od tamtego czasu fani nie mieli okazji usłyszeć Kaczego na żadnym nowym projekcie. Singiel zapowiada nowy materiał Plusa, który ukaże się nakładem Warner Music Poland. Klip gościnnie został opublikowany na kanale Step Records ze względu na współpracę obu wytwórni. Za produkcję odpowiada popularny producent Pieruun, który wyprodukował m.in „No to cyk” Diha.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

o ja cie...
Rapkiller znowu promuje kryminalistów i najgorszą patologię. Bitch please...
Patopato
W sensie chciałbyś żeby rapowe medium nie pisało o żadnym raperze który ma problemy z prawem lub np dilował? Czyli Jay-Z, Notorious B.I.G. czy 2Pac też do usunięcia bo kryminaliści? :D Co za abstrakcja tu się dzieje
XD
Dobra Adrian, nie porównuj ww i Marka Kaczego xDddd im jestem w stanie wybaczyć, bo co najmniej potrafili rapować - tego szczebla Marek już nie przeskakuje. Poza tym Big i Jay jak tylko zaczęli się poważnie zajmować rapem odcięli się od wstydliwej przeszłości, Mareczek ma obecnie morze możliwości jak zarobić legalnie pieniądze a ląduje w pierdlu i jest z tego dumny xDddd. Tupaka bronić nie będę, uzdolniony ale debil. Miał szansę być kimś wielkim ale popieprzyło mu się we lbie, że jest gangsterem z LA.
Kl@un Szyderca
No ale co Ty w ogóle porównujesz. Jay-Z, Biggie czy 2Pac to przekoty i najlepsze umiejętności. W przeciwieństwie do dukającego farmazony Kaczego
Jorgen
Jaki rap taka gangsterka
Killuminati
Hehe, a dużo starsi już 2Pac i Biggie lecieli sobie w Jurrasic 5, sklad sie chyba rozpadł, ale nie jestem pewien. Pewnie nie uwierzycie, but check the new nicknames, they killed their characters only:)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>