Bogu

Bogu

video
dodano: 2016-12-19 21:02 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Bogu wraz z producentem działającym pod pseudonimem Pan Hrabia Eszu proponują swoim słuchaczom video do "Mówił mi Tata". Kawałek pochodzi z albumu "Ręce". Animację do utworu wykonał Michał "Mdoom" Madej.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-12-05 11:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Miłość to nie wszystko" to kolejna odsłona płyty "Ręce". Bogu zaprosił do tego kawałka Rokę, a muzykę wyprodukował Ślimak.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-24 17:32 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Prezentowaliśmy Wam już single takie jak "Cali Girl" czy "Złote Jajo", a teraz Bogu rusza ze zbieraniem zamówień preorderowych na płytę "Ręce", z której pochodzą wymienione kawałki. Premiera płyty Młodego Wilka 2012 jest przewidziana na 5 grudnia tego roku.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-21 18:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Ręce" - płyta, która ukaże się w drugiej połowie listopada, została prawie w całości nagrana w Rapido Studio w Szczecinie, zaś za mix i master odpowiedzialne jest D-100 Studio Szczecin. Bogu ujawnia czekającym na ten materiał tracklistę i okładkę wydawnictwa. Na płycie udzielają się producenci mocno związani z rodzimym miastem rapera: Pan Hrabia Eszu, Faded Dollars, Johnny Beats oraz Ślimak. Jako goście pojawią się Bonson, Bleiz, Kazior, Roka, Hyziu, SVV (Steciu, Van, Veritas) oraz Cywinsky znany z duetu Cywinsky x Dorian.

Tagi:
video
dodano: 2016-06-20 13:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Bogu, którego album "Ręce" planowany jest do wypuszczenia w trzecim kwartale 2016 roku, pokazuje swój rap w "Cali Girl" - drugim po "Złotym Jaju" singlu z nadchodzącej płyty. Faded Dollars zajął się produkcją kawałka, a za mash-up odpowiedzialny jest MDOOM. "Emocjonalny, spokojny utwór polecam wszystkim tym, którzy wciąż zastanawiają się jak zarobić pierwszy milion." - mówi autor.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2016-06-09 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Zlote Jajo" to pierwszy singiel promujący nadchodzącą płytę BOGU - "RĘCE", której premiera zaplanowana jest na trzeci kwartał 2016r. Singiel to humorystyczny utwór na każdą pijacką imprezę. Za bit odpowiedzialny szczeciński producent Ślimak, zaś oprawą graficzną zajął się MDOOM.

Tagi:
dodano: 2014-03-27 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

Bogu Bogdan z bardzo dobrej strony zdążył się pokazać Wam już w trakcie drugiej edycji Młodych Wilków, jak i solowym albumem "Wdech i Wydech", który miał parę naprawdę mocnych momentów, by przywołać tylko singlowe "Czy chciałbym by było jak dawniej". Teraz natomiast rzuca do Sieci EP-kę "Dążąc Do Perfekcji", o której sam pisze "Emocjonalny, osobisty twór, powstały podczas pracy nad długometrażowym krążkiem."

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-03-25 20:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Bogu Bogdan z bardzo dobrej strony zdążył się pokazać Wam już w trakcie drugiej edycji Młodych Wilków, jak i solowym albumem "Wdech i Wydech", który miał parę naprawdę mocnych momentów, by przywołać tylko singlowe "Czy chciałbym by było jak dawniej". Teraz natomiast rzuca do Sieci EP-kę "Dążąc Do Perfekcji", o której sam pisze "Emocjonalny, osobisty twór, powstały podczas pracy nad długometrażowym krążkiem."

Tagi:
video
dodano: 2012-12-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Rap One Shot S04E09: Bogu Bogdan - Nie da rady (Popkiller Młode Wilki 2012)

Drugim z młodowilczych Rap One Shotów jest numer z płyty Bogu Bogdana i zarazem jeden z utworów, które przeważyły szalę w kwestii wyboru do 2 edycji Młodych Wilków. Mocno, bezkompromisowo i z mainstreamowym sznytem. Sprawdźcie sami a zarówno płytę Młodych Wilków jak "Wdech i Wydech" Boga znajdziecie w naszym sklepie.

video
dodano: 2012-10-28 16:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 95)

Popkiller Młode Wilki 2012 - Prosto Z Frontu (prod. O.S.T.R.)

Dlaczego: Ubiegłoroczna pierwsza edycja Młodych Wilków wielokrotnie przerosła nasze oczekiwania i postawiła nam poprzeczkę naprawdę wysoko, a za cel obraliśmy to, by nie iść po najmniejszej linii oporu, ale postarać się jeszcze przebić inaugurację. Zajęło nam to sporo czasu, ale w końcu możecie sprawdzić pierwszy efekt. Skład wydaje się jeszcze bardziej przekrojowy, mieszcząc osoby z roczników od '83 (KęKę) do '98 (DJ Flip) i prezentując całą gamę kolorów i różnorodności obecnej na polskiej scenie. Od klasycznych, surowych brzmień po abstrakcje i szalone eksperymenty. Jak natomiast wypada kolaż i zderzenie tak różnych osobowości - których w tym roku jest 16 a nie 12? Przekonajcie się sami oglądając teledysk do numeru "Prosto Z Frontu", wyprodukowanego przez O.S.T.R.'a i zarejestrowanego w czołowym polskim studiu Otrabarwa pod okiem DJ-a Deszczu Strugi. Za video odpowiadamy my jako Popkiller Videos.

Zarazem parę informacji - zapowiadany komentarz do selekcji pojawi się zaraz po weekendzie, a niedługo po nim nasze redakcyjne komentarze do wszystkich utworów zawartych na płycie Popkiller Młode Wilki 2012 (preorder wciąż trwa tutaj). Niebawem również komplet informacji o Wielkiej Imprezie Promocyjnej, która odbędzie się 23 i 24 listopada w Warszawie.

video
dodano: 2012-10-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Bogu - Czy chciałbym by było jak dawniej? / prod.: Smoła (OFFICIAL VIDEO)

Dlaczego: Jeden z najlepszych i najbardziej zapadających w pamięć numerów na bardzo udanym "Wdech I Wydech" naszego tegorocznego Młodego Wilka ze Szczecina - Bogu aka Bogu Bogdana - a zarazem jeden z moich ulubionych polskich tracków ad 2012 doczekał się teraz klipu jako drugi pełnoprawny singiel z płyty. Spora dawka refleksyjnych, życiowych wersów, wbijający się w głowę refren, a do tego pokaz stylówki i trafne odbicie zarzutów o nadmierne podobieństwo do przeróżnych postaci polskiej sceny.

dodano: 2012-10-14 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 42)

Bogu Bogdan ('89) - reprezentant Szczecina, którego styl ciężko dokładnie zaklasyfikować. Uliczny korzeń daje mu charakter, zasady, doświadczenia i moc przekazu, które dodatkowo podsyca emocjonalnymi i osobistymi wersami, zarazem potrafiąc udanie uderzyć także zarówno w mainstreamowe klimaty jak i w lekki, klasyczny i gęsty technicznie trueschool. W porównaniach do innych raperów przewijają się ksywki z totalnie różnych stron sceny, co tylko udowadnia, że styl i rap Boga niemożliwe jest wrzucić do jednej szufladki.

dodano: 2012-04-26 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)
W ubiegłym roku Szczecin mocno namieszał na polskiej rapowej mapie a w tym nie ma zamiaru zwalniać tempa. Bogu a.k.a. Bogu Bogdan to 23-letni reprezentant tamtejszej sceny i ekipy Pol Hasz, który puścił właśnie w obieg swój najnowszy longplay zatytułowany "Wdech I Wydech".

Co na nim znajdziecie? Charakterną, stylową nawijkę i wsparcie takich gości jak Bonson, Tony Jazzu, Tymi, Roka czy Planet ANM.