Bogu Bogdan szóstym Młodym Wilkiem Popkillera 2012

dodano: 2012-10-14 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 42)

Bogu Bogdan ('89) - reprezentant Szczecina, którego styl ciężko dokładnie zaklasyfikować. Uliczny korzeń daje mu charakter, zasady, doświadczenia i moc przekazu, które dodatkowo podsyca emocjonalnymi i osobistymi wersami, zarazem potrafiąc udanie uderzyć także zarówno w mainstreamowe klimaty jak i w lekki, klasyczny i gęsty technicznie trueschool. W porównaniach do innych raperów przewijają się ksywki z totalnie różnych stron sceny, co tylko udowadnia, że styl i rap Boga niemożliwe jest wrzucić do jednej szufladki.

Członek ekipy PolHasz, w skład której poza nim wchodzą m.in. Tymi, Roka czy Planet ANM. Autor "Wdech I Wydech", jednego z ciekawszych - i jak na razie bardziej przegapionych - podziemnych krążków tego roku, gdzie gościnnie pojawili się m.in. Bonson i Tony Jazzu. Na koncie ma też wydaną w 2010 EP-kę "Hajfajf" oraz album składu PWR "Bilet W Jedną Stronę", wypuszczony rok wcześniej.

"Wdech I Wydech" możecie odsłuchać i pobrać na naszych łamach, jak i kupić w naszym sklepie a poniżej kilka wybranych kawałków, które dobrze oddają wspomnianą różnorodność - sami przekonacie się, że każdy z nich osadzony jest w innym klimacie, od klasycznie refleksyjnego, przez mieszankę tekstowo-stylowego pazura z mainstreamowym sznytem i ładunek mocnych, uderzających emocji aż po lekką i pozytywną nawijkę bez wczuwki.

Popkiller Młode Wilki 2012 - preorder

Bogu - Wdech I Wydech - zamów

Tarik ZRiDG
Kiedy będzie Lami Lamus??
G's
Jezu co to za idiota hahahaha !! Co wy odjebaliście
PanCogito
katarrr katarr hahaha ;D na plus ^^
Anonim
Wczoraj miniGedz, dzisziaj miniBonson.
Tayten
You get a lot of rseecpt from me for writing these helpful articles.
Millie
Reading posts like this make srufnig such a pleasure
brk
Zamiast napinać plebie, sprawdź jego materiał. Jest duży potencjał, Młody Wilk na + !
Maria
elpresidenteCodziennie prawie tu wcdhoze w końcu na głf3wnej jakieś dobre informacje ze świata prawdziwego rapu.(Cypress Hill, KRS-ONE) Codziennie tylko o Lil Łajnach i jakichś innych Najlepszych żyjących raperf3w na świecie'. Poczekajmy na płytkę będzie petarda ;)Komentarz 23 lutego 2010 @
ohK
Lipa Lipton
bubuzel
Bogu bardzo spoko. Album zajebisty wiec polecam go sprawdzac
nnn
W tamtej edycji jak nawet ktoś był słaby dla mnie to coś przyciagało, żeby go sprawdzić i było się ciekawym dalszych losów, a teraz jak ktoś nie jest ziomkiem któregoś z nich to chyba nie czuje nic oprócz tego ze tam są i lecimy z listą dalej haha
Hinio
Wreszcie Kurwa Ktoś docenił Szczecińskiego gracza !
Purusotham
1. Mads Korneliussen, 2. Bjarne Pedersen, 3. Niels-Kristian Iversen, 4. Nicki Pedersen, 5. Kenneth Bjerre.Polska: 1. Krzysztof Kasprzak, 2. Jarosław Hampel, 3. Tomasz Gollob, 4. Piotr Protasiewicz, 5. Janusz Kołodziej.Australia: 1. Jason Crump, 2. Darcy Ward, 3. Troy Batchelor, 4. Davey Watt, 5. Chris Holder.Szwecja: 1. Andreas Jonsson, 2. Freddie Lindgren, 3. Antonio Lindback, 4. Jonas Davidsson, 5. Thomas H JonassonTO NORMALNIE GWIAZDY ŚWIATOWEGO FORMATU-GRAJA PRAWIE W KAŻDEJ REKLAMIE, KAŻDY KIBIC NA ŚWIECIE ICH ZNA OD TOKYO PO RIO DE JANEIRO o Europie nie wspominając:)))
Tere
Thanks for all the good information alilvabae on this blog! As I am setting up my own freelance business, I was particularly glad to see the but this one as well is a huge help with something that I had been wondering about for my website. I've not read everything here, so I'm wondering if you'd have suggestions on how to handle backup external hard drive, online, et cetera?
jajebe
jakie jest to wkurwiajace- bez hejtu nie ma fanow?! czy z masy tych pysznych pozerow nie ma zadnego, ktory ma ciut samokrytyki? wiara cie nie zna, bo jestes slaby, a to ze ktos probuje dac ci szanse to nie znaczy ze masz podlansowac. po pajacu kolejny pajac. wszyscy tu to takie wybitnie oryginalne gwiazdy...smiech.
mejdej
Chyba jednak lepiej by było, gdyby młodych wilków było 12 i bez przesady z co niektórymi.
Animons
ZAJEBISTY RAP! POL HASZ ZAWSZE JARANKO! <3
hollass
każdy z nich mówi "nie, nie słucham polskiego rapu, podziemia, tylko dobre rapsy z ameryki", ale na koniec dodają, "słuchacie dobrego polskiego rapu a przede wszystkim podziemia" trochę beka z gości
haziu
bogu bogdan mega zajebista płyta polecam w chuj
Sherlyn
Alright aligrht alright that's exactly what I needed!
Jennylee
This artclie keeps it real, no doubt.
Kephale
Nie znam go, ale już mam wrażenie, że go już 1000 razy słuchałem...
doggz
nie takie złe ale szału też nie ma
dobre
i nie pierdolcie
Fenando
Ma Pan rację. Barry i Robin napisał ten nismteowiay utwf3r Samantha Sang, ktf3ry nazwał go w 1977 roku. Bee Gees się tylko jeden plik wideo w 1994 roku, ale nadal wolą moją wersję losf3w dziecka, ponieważ z Beyonce Knowles. Kocham ją :)
Aboud
Thanks Mridul. I know what you are talking and I am sorry you had such a bad eepnrixece. I hate when folks police others bodies. Especially, Queer cis folks. Isn't it hypocritical then when one would complain that straight people are policing what marriage could be?
wymiociny
to samo

Strony

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>