Bogu "Dążąc Do Perfekcji" - premiera, odsłuch całości

Bogu Bogdan z bardzo dobrej strony zdążył się pokazać Wam już w trakcie drugiej edycji Młodych Wilków, jak i solowym albumem "Wdech i Wydech", który miał parę naprawdę mocnych momentów, by przywołać tylko singlowe "Czy chciałbym by było jak dawniej". Teraz natomiast rzuca do Sieci EP-kę "Dążąc Do Perfekcji", o której sam pisze "Emocjonalny, osobisty twór, powstały podczas pracy nad długometrażowym krążkiem."

Obecnie trwają pracę nad nowym albumem Hyziu x Bogu - PEWUERY. Premiera przewidziana jest w tym roku.

Tracklista:

1. Dzień po dniu
2. Coś pozytywnego
3. Sexy Vibe (feat. Justyna Jeleń)
4. Daj mi odpłynąć
5. Nie wiem czemu...
6. Chciałbyś (feat. Tymi Tyms, Kazior)
7. Tango
8. Show
9. Dążąc do...

Ściągnij album

Tagi: 

Okładka tego dziadostwa...
...to przecież totalna zżyna z Joey Bada$$ - Rejex. Ten zgnieciony papier wygląda IDENTYCZNIE co ten na okładce Joeya.
Igorson
Ziomuś znasz znaczenie słowa identycznie? bo mi się wydaje ze nie. Wiec polecam zwiększyć zasób słów. Zanim zaczniesz się wypowiadać:) Co najwyżej okładka była Tym inspirowana. Pozdrawiam i miłego dnia bez spiny ;)
moja-odp
Nie muszę zwiększać swojego zasobu słów, bo mam wystarczająco duży jak na człowieka oczytanego. Jeśli dla Ciebie inspiracją jest wyjebanie kawałka papieru z okładki Rejex, zrobienie tego kawałka szarym i wrzucenie na własną okładkę, to ja Tobie z kolei polecam zdobyć mózg. Przyjrzyj się, że każde zagięcie jest takie samo.
Igorson
No ręce mi opadają . Czy to jest to samo ? Naprawdę ? Idąc Twoim tokiem rozumowania firma produkująca hop cole plagiatuje Coca -Cole bo to przecież to samo. Proponuje zakupić maść na ból dupy i sobie ja obficie wysmarować .
Tak, to jest to samo.
j/w
Okładka
Fakt główny motyw na okładce to totalna zżyna. Pomimo tego, że to tylko okładka można było podejść do tego ambitniej... albo to po prostu sposób na zwrócenie uwagi.
pelo
Ja ją robiłem, wczoraj pierwszy raz w życiu na oczy zobaczylem okladke Bada$$'a - trudno wyszło podobnie ale moim zdaniem jeśli chodzi o koncepcje to pasuje tu i tu - aczkolwiek u bogdana zgnieciona kartka w kontekscie etapu zostawionego za sobą oraz "dążenia do perfekcji" wydaje się troche bardziej głęboka. Nie zżynam pozdrawiam.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>