Wdech I Wydech

Wdech I Wydech

video
dodano: 2012-12-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Rap One Shot S04E09: Bogu Bogdan - Nie da rady (Popkiller Młode Wilki 2012)

Drugim z młodowilczych Rap One Shotów jest numer z płyty Bogu Bogdana i zarazem jeden z utworów, które przeważyły szalę w kwestii wyboru do 2 edycji Młodych Wilków. Mocno, bezkompromisowo i z mainstreamowym sznytem. Sprawdźcie sami a zarówno płytę Młodych Wilków jak "Wdech i Wydech" Boga znajdziecie w naszym sklepie.

video
dodano: 2012-10-26 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Bogu - Czy chciałbym by było jak dawniej? / prod.: Smoła (OFFICIAL VIDEO)

Dlaczego: Jeden z najlepszych i najbardziej zapadających w pamięć numerów na bardzo udanym "Wdech I Wydech" naszego tegorocznego Młodego Wilka ze Szczecina - Bogu aka Bogu Bogdana - a zarazem jeden z moich ulubionych polskich tracków ad 2012 doczekał się teraz klipu jako drugi pełnoprawny singiel z płyty. Spora dawka refleksyjnych, życiowych wersów, wbijający się w głowę refren, a do tego pokaz stylówki i trafne odbicie zarzutów o nadmierne podobieństwo do przeróżnych postaci polskiej sceny.

dodano: 2012-04-26 16:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 14)
W ubiegłym roku Szczecin mocno namieszał na polskiej rapowej mapie a w tym nie ma zamiaru zwalniać tempa. Bogu a.k.a. Bogu Bogdan to 23-letni reprezentant tamtejszej sceny i ekipy Pol Hasz, który puścił właśnie w obieg swój najnowszy longplay zatytułowany "Wdech I Wydech".

Co na nim znajdziecie? Charakterną, stylową nawijkę i wsparcie takich gości jak Bonson, Tony Jazzu, Tymi, Roka czy Planet ANM.