Fonos

Fonos

dodano: 2021-04-20 10:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Rucker Park" to drugi singiel Kacpra HTA zapowiadający jego nową płytę "RED PILL", która tytułem nawiązuje do kultowej czerwonej tabletki z filmu "Matrix". Gościnnie w numerze udzielił się Fonos, natomiast produkcją zajął się Druid.

kategorie:
dodano: 2020-09-27 15:27 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Mantra to projekt kolaboracyjny Kacpra oraz ekipy Fonos, który jest efektem długoletniej znajomości oraz wspólnego spojrzenia na muzykę oraz świat. Na albumie nie braknie melodyjnych refrenów, treści, oraz klimatu znanego z "Lidokainy" czy "Iluzji".

Za warstwę muzyczną odpowiada Gibbs oraz Druid, a całość została zrealizowana w DopeHouseStudio. Za mikrofonem usłyszymy tylko gospodarzy albumu, którzy tym razem postawili na własne grono.

Tagi:
dodano: 2020-04-30 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Gdy w 1997 Polskę nawiedziła ogromna powódź okrzyknięta Powodzią Tysiąclecia to grono rodzimych artystów postanowiła stworzyć wspólny singiel dający wsparcie rodakom w trudnych chwilach, zarazem będący cegiełką na rzecz ofiar. Teraz w sytuacji pandemii Kacper HTA, Fonos i Gibbs postanowili sięgnąć po ten utwór i zinterpretować go po swojemu.

video
dodano: 2019-06-04 23:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

FONOS - Furia (prod. Gibbs)

Grupa Fonos w składzie Felipe, GMB oraz Gibbs kontynuuje promocję wydanego dopiero co albumu „Lidokaina", który ukazał się 10 maja.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2019-05-25 14:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Lidokaina – organiczny związek chemiczny – stosowana jako środek miejscowo znieczulający. Jest to też drugi album zespołu Fonos, lecz pierwszy w nowym składzie – Felipe, GMB, Gibbs.

Album utrzymany jest w typowym dla grupy klimacie, lecz w odświeżonej warstwie muzycznej, wyprodukowanej w całości przez Gibbsa. Krążek nie jest typową pozycją na imprezę – to muzyka która skłania słuchacza do refleksji oraz trzeźwego spojrzenia na otaczające nas środowisko. Dla artystów była ucieczką i znieczuleniem przed codziennością, stąd nazwa oraz koncepcja albumu. Na płycie gościnnie Jano PW, Kacper Hta, Onar, Oliver Olson oraz SNDK.

Tagi:
video
dodano: 2019-05-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

FONOS - Sodoma Gomora feat. Onar, Kacper HTA (prod. Gibbs)

Grupa Fonos w składzie Felipe, GMB oraz Gibbs kontynuuje promocję wydanego dopiero co albumu „Lidokaina", który ukazał się 10 maja. W klipie „Sodoma Gomora” wspierają ich Onar i Kacper HTA.

dodano: 2010-12-02 17:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 11)
Od lat jesteśmy utwierdzani w przekonaniu, że najlepsze imprezy są w Katowicach.

Możemy zacytować nieśmiertelny hit Tede i V.E.T.O.: "Katowice, wszyscy się skatowali/to jeden z eleganckich bali..." ale równie dobrze wystarczy napisać, że już w najbliższą sobotę w MegaClubie odbędzie się wspólny koncert Piha i Chady. Czyli wydarzenie, na które czeka każde miasto w Polsce. Możemy jedynie pozazdrościć Katowiczanom

Przysłowiowego "węgla do pieca" dorzucają młode ekipy, które wystąpią w roli supportu - Fonos, HipoToniA, MDM. Musicie tam być!