Tymin: "J**ać muzykę jakkolwiek promującą dragi"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-23 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Wśród reakcji na tragiczną śmierć Zioła nie brak też dyskusji o niebezpieczeństwach wiążących się z narkotykami oraz z ich promocją i gloryfikacją w muzyce - mocny wpis w tym temacie wystosował Tymin, twardo opierając się temu trendowi.

"Wczoraj odszedł od nas Zioło aka Zioło Zioło, którego zapamiętałem jako wesołego i łebskiego gościa i mega zdolnego producenta. Pierwszy kontakt miałem z nim w okolicach roku 2010-2011 roku, pewnie na Kempie, czy na Wyspie Słodowej. Styczność ostatnią w 2014-15 roku, kiedy było już widać, że lubił mocniejsze rzeczy niż jointy i to zdecydowanie częściej niż okazyjnie. Od tamtego czasu kontakt ucichł, Michał rzadziej się wyświetlał.

Znajomi śmieją się, że moralizuje jak babcia, kiedy wkurwiam się jak ludzie hobbystycznie, z wyboru, biorą ścierwo. Jebać muzykę jakkolwiek promującą dragi. Jebać wasze syropy, piguły, ściechy, klonazepamy i opiaty (bez znaków równości). Z reguły, ludzie, którzy mieli z tym styczność z uwagi na pochodzenie czy środowisko, chcą te etapy jak najszybciej wymazać z pamięci. Dla dzieciaków ze zbyt dobrych domów to staje się trendem. Jebać takie trendy. Dbajcie o siebie, serio. Zioło - spoczywaj w pokoju." - napisał raper na swoim fanpage'u.

Przypomnijmy, że nie tak dawno Future ogłosił, że kończy z kodeiną i jest przerażony efektami rapowania o niej.

Tagi: 

Dupior
no i git. dobrze mó♣wi
Anonim
Nie pierdol farmazonie bo gdyby nie między innymi muzyka promująca drugs to byście nie wiedzieli jak nawijać i dziś disco polo robili clowny, po drugie chłopaczek wyraźnie do ameryczki pije a zapomina że w polsce kserowanie czyli to samo, jakieś hewry, quebonafide. Bardzo chciał bym zobaczyć jak tymek podchodzi do quebonafide i mówi ,,ej ziomek jebać Cię bo promujesz drugi". Zrobi tak? Ni chuya, zamiast tego nagra z nim numer. Zresztą sam nazywa album klubowe aka. chujowe i promuje alkohol, balety itp jak inni polscy fake mc. Taki się pan z straight edge znalazł a założe się że odpale jakiś track a tam farmazon typu ''pije co weekend bo kocham ten stan". Po trzecie ktoś ma się zaćpać to się zaćpa i bez muzyki, ktoś ma nie ruszać tego to żadna muza go nie namówi przecież ludzie mają własne mózgi chociaż debili nie brakuje ale jednak. Po czwarte dajcie jebane sępy człowiekowi umrzeć w spokoju, Zioło zszedł i coś tam było z narkotykami w tle i teraz każdy specjalista pierdoli dla pierdolenia. Tylko że ani nic wasze pierdolenie nie znaczy ani nic nie zmieni.
geng
Ziom, to jest tymin a nie tymek xd
Daro Kirgis
co to jest "zbyt dobry dom" i dlaczego to niby trend wsrod nich? ludzie wala scierwo niezaleznie od domu z jakiego pochodza niestety. Tymin spoko muzyczke robi btw
ODB RIP
Odezwał sie kolejny kurwa wszechwiedzący ksiądz w rapie. Pieniądze, dilerka, narkotyki i życie na ulicy to od zawsze był RAP. Jak ktoś jest idiotą to muzyka tego nie zmieni. Tak samo można obwiniac gry jak GTA, że są złodzieje samochodów i mordercy.
sssskk
Typie ale pojebały ci się kontynenty, u nas to co najwyżej PRL, ormo, zomo, sb i kartki na zarcie, a nie crack era i tego typu jazdy ;)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>