cokolwiek

cokolwiek

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-09-10 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Oficjalny odsłuch najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek jest już dostępny! Płytę promowały wcześniej wypuszczone single "Bzdury", "GTA" i "Styl Życia", które ukazały się wraz z klipami.

dodano: 2015-09-09 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Dzień przed premierą najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek, udało nam się spotkać z raperem, by chwilę porozmawiać - m.in. o nowym albumie.

video
dodano: 2015-09-08 14:30 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 1)

Właśnie ukazał się klip do trzeciego singla zatytułowanego "Styl Życia", który promuje najnowszy album Zioła Cokolwiek . Numer został nagrany prawie całą ekipą Rób Rzeczy ("polskie Odd Future bardziej niż polski Wu-Tang"), na mikrofonach oprócz samego Zioła usłyszymy także DudiegoPszema oraz Szpilka.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Wywiady
dodano: 2015-09-04 17:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Dzień przed premierą najnowszego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek, udało nam się spotkać z raperem, by chwilę porozmawiać - m.in. o nowym albumie.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2015-09-03 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Zioło jest raperem, którego darzę szczególną sympatią. Typ idzie swoją drogą, nie oglądając się na nic i na nikogo, ogarnia do tego stricte podziemną działalność kolektywu Rób Rzeczy (dla niewtajemniczonych jest to grupa, w której obok Michała są Szpilek, Dudi oraz Pszem), co jakiś czas racząc słuchaczy wrzucanymi luźnymi numerami, czy też ostatnio instrumentalnym projektem "Twin Peaks EP", zbierając przy tym same propsy za niepodrabialną stylistykę - luźną i humorystyczną, ale w żadnym wypadku gburowatą, czy prostacką. Zarówno "LP", jak również "Hip-Hop" szczególnie w okresie wiosenno-wakacyjnym lądowały na muzycznej rotacji dosyć często. A wraz z końcem wakacji otrzymaliśmy trzeci pełnoprawny materiał Zioła - "Cokolwiek". W żadnym wypadku nie są to odrzuty z zapowiadanego kolejnego wydawnictwa pt. "CO". "Cokolwiek" to stary, dobry (wciąż młody) Michał, który wciąż potrafi rzucić nieszablonowym wersem i do tego niemal w całości wyprodukować muzycznie swój krążek.

video
dodano: 2015-09-02 13:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 2)

Jeżeli spędziliście przed komputerem niejedną godzinę z grą GTA (mordując ludzi, siejąc terror na ulicach, czy wyciągając ludzi z samochodów) to nowy numer Zioła z pewnością trafi w Wasze gusta!

video dnia
dodano: 2015-08-30 17:45 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

W sieci właśnie ukazało się pierwsze wideo promujące najnowszy album Zioła - Cokolwiek.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-08-29 12:00 przez: Karolina Dobkowska (komentarze: 0)

Pomimo licznych trudności przytrafiających się ekipie Rób Rzeczy, właśnie wystartował preorder nadchodzącego albumu Zioła zatytułowanego Cokolwiek ! Jakie są przyczyny spóźnienia? Kiedy otrzymacie płytę do rąk własnych i dlaczego lepiej zamówić płytę w zestawie - aby poznać odpowiedzi na te pytania macie dwie opcje:

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-08-15 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

1 września swoją premierę będzie miała płyta "Cokolwiek" reprezentanta 71 - Zioła. Jak mówi o niej sam autor: w trakcie prawie trzech lat pracy nad albumem „CO” nagrałem tyle kawałków, że swobodnie mógłbym z tego złożyć kilka albumów. Postanowiłem, że zgromadzę 30 moich ulubionych numerów z tego okresu i rozdzielę między dwie płyty:”COKOLWIEK”, której premiera już za 2 tygodnie, oraz „CO”, na którą materiał wciąż jest gromadzony. Płyta jest przekrojem mojej twórczości z okresu trzech lat, więc można sobie poobserwować mój rozwój zarówno w sferze rapowej, jak i producenckiej. Najlepsze z najlepszych numerów z tego przedziału znajdą się na „CO”, którego premierę RÓWNIEŻ przewiduję na TEN ROK! W rozwinięciu znajdziecie również tracklistę materiału.

Tagi:
recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2012-12-02 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 4)

Tusz Na Rękach nie ma w zwyczaju próżnować. W 2010 roku wydał "Get Fejm or Die Tryin'" z Voskovymi, rok później "Uwolnić Umysł", by w tym roku wypuścić aż dwa projekty - styczniową EP-kę "Kurz Ma Słodki Smak" z Nocnymi Nagraniami oraz jeszcze świeże "Upór, Odmienność, Cokolwiek". Nie ukrywam, że przed zapoznaniem się z ostatnią płytą obawiałem się zmęczenia materiału. Słusznie?