Justyna Kuśmierczyk

Justyna Kuśmierczyk

kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:54 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Debiutancki minialbum Justyny Kuśmierczyk „Respire”, to pięć autorskich utworów będących mieszanką stylów muzycznych i emocji. Na „Respire” EP Justyna jest odpowiedzialna nie tylko za warstwę tekstową i muzyczną, ale także debiutuje jako producentka. Artystka wydała album pod skrzydłami wytwórni Pierwszy Milion.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-05-06 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Warszawska raperka WdoWA szykuje nowy album, który ukaże się jesienią. Aby osłodzić czas oczekiwania prezentuje fanom remix singla wokalistki Justyny Kuśmierczyk pt. "Włącz-Wyłącz". Do oryginalnego utworu WdoWa dograła swoje zwrotki. Za produkcję utworu odpowiada Justyna Kuśmierczyk oraz Kamil "Zeus" Rutkowski (PierwszyMilion).

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2016-03-11 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Prezentujemy trzeci singiel pt. "Nie chcę", który zapowiada najnowszy albumu trzebnickiego rapera - Cornolia. Za muzykę w singlu odpowiada EljotSounds, refren to dzieło Justyny Kuśmierczyk. "Wspólny element" to drugi krążek w karierze artysty, jego premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2016 roku.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-09-17 19:13 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Zeus udostępnia nowy singiel promujący płytę „Jest super”. W utworze „Panteon” gościnnie wystąpiła Justyna Kuśmierczyk. Za podkład muzyczny odpowiedzialny jest Zeus. Premiera albumu już 9 października. Krążek w przedsprzedaży dostępny na www.preorder.pl.

video
kategorie: Pop, Teledyski, Video
dodano: 2015-08-17 17:38 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

Zbylu i Justyna Kuśmierczyk prezentują utwór "Sunshine dream". "Mamy nadzieję, że ten pogodny numer będzie Wam towarzyszył w ostatnim miesiącu lata. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania utworu,jak i klipu!" - dodają autorzy.

video
dodano: 2014-09-26 15:15 przez: Step Records (komentarze: 1)

Ukazał się pierwszy teledysk zapowiadający nadchodzący album Młodego M pt. "Wiecznie Młody M". W numerze "Wiecznie Młodzi" gościnnie udzieliła się wokalistka Justyna Kuśmierczyk. Za muzykę odpowiada Pawbeats. Premierę czwartego legalnego wydawnictwa rapera zaplanowano na 28 listopada. Klip to dzieło ekipy M.L. Filmz. Wsparcie: Diamante Wear, Patriotic.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-11 21:15 przez: Step Records (komentarze: 2)

Joteste - Trochę wody (gośc. Justyna Kuśmierczyk, prod. Pierwszy Milion, Rogini)

„Trochę Wody” to pierwszy singiel promujący nadchodzący album Joteste pt. „Zapomniałem się przedstawić”. W utworze pojawia się gościnnie dobrze znana i lubiana przez publiczność hip-hopową i nie tylko – Justyna Kuśmierczyk. Za muzykę oraz teledysk odpowiedzialni są Zeus i Joteste (jako Pierwszy Milion) oraz Łukasz "Rogini" Robakiewicz.

video dnia
dodano: 2013-06-26 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Hukos / Cira ft. Justyna Kuśmierczyk - Rozdaję serce (prod. Bob Air)

Dlaczego: Po świetnie przyjętym singlu z udziałem Zeusa i Z.B.U.K.A. Hukos z Cirą atakują kolejnym teledyskiem zapowiadającym nadchodzące już w piątek wydawnictwo "Głodni Z Natury". Tym razem dla odmiany dostajemy numer lekki, letni, nastrojowy i sentymentalny. Za cozabit odpowiada Bob Air, klimatyczny refren zaśpiewała Justyna Kuśmierczyk a klip nakręcony został W Wilnie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-09-30 20:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)

Tusz Na Rękach feat. Justyna Kuśmierczyk -"Lecę w dół" prod.(Nocne Nagrania) video HD

Przed Wami kolejny klip promujący świetne wydawnictwo "Kurz Ma Słodki Smak". Gościnnie piękna Justyna Kuśmierczyk.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-12-16 20:00 przez: Dawid Szynol (komentarze: 13)


Pamiętacie urzekający, kobiecy wokal w refrenie singla "Nasze Ulice" Młodego M z drugiej części "Kroniki"? Autorka - Justyna Kuśmierczyk - właśnie przypomniała o sobie fanom rapu za sprawą coveru utworu "Nasze Ulice". Tym razem jednak możemy przesłuchać całe nagranie w jej wykonaniu, a nie tylko refren. Jest moc!