Pierwszy Milion

Pierwszy Milion

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Premiery, Video
dodano: 2018-10-03 19:19 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Nie tak dawno, bo 28 września, do sprzedaży wszedł najnowszy album Zeusa, zatytułowany "TO POMYKA". "Audio Hideo" to kolejny singiel, który promuje swieże wydawnictwo łódzkiego rapera. Krążek wydany jest pod banderą Pierwszego Miliona, którą zarząda sam Zeus. "TO POMYŁKA" jest następcą wydanego w 2015r. albumu "Zeus. Jest super", który pokrył się platyną. Czy najnowszy krążek powtórzy sukces?

video
dodano: 2018-01-27 19:01 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Po kilku latach powraca KaFF KaFF-L - raper i producent. Związany jest z łódzką sceną Hip-Hopową. Współpracował m.in. z Afront, Jot, Kixnare, Sherlock, Łódzcy Rezydenci. Jest twórcą kultowego już nielegala z 2009 roku - „Czarna Krew”.

kategorie:
dodano: 2018-01-04 19:54 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

Debiutancki minialbum Justyny Kuśmierczyk „Respire”, to pięć autorskich utworów będących mieszanką stylów muzycznych i emocji. Na „Respire” EP Justyna jest odpowiedzialna nie tylko za warstwę tekstową i muzyczną, ale także debiutuje jako producentka. Artystka wydała album pod skrzydłami wytwórni Pierwszy Milion.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2012-11-29 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 8)

Pierwsz Milion "Pierwszy Mixtape" to mój pierwszy kontakt zarówno z Zeusem jak i Joteste. W 2006 roku dwójka z Łodzi wypuściła swój materiał oparty na wyprodukowanych przez Zeusa bitach opartych na starych, znanych samplach, jako forma hołdu dla innych producentów przy jednoczesnym odejściu od najprostszego rozwiązania czyli nawijki na instrumentalach. Już wtedy Zeus nie lubił oczywistych rozwiązań i jak pokazuje czas ewidentnie wyszło mu to na dobre. Chciałbym wam dziś przypomnieć solowy kawałek naszego Artysty Tygodnia sprzed siedmiu lat, na długo przed konkursem Radia Szczecin i sukcesem debiutanckiego "Co Nie Ma Sobie Równych".

video
dodano: 2012-10-11 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Po półtorarocznej przerwie muzycznej na scenę powraca utalentowany, łódzki raper Zeus - autor jednego z najlepszych debiutów ostatnich lat. MC i producent zakończył właśnie prace nad czwartym solowym albumem, który ponownie sam w całości wyprodukował. Pierwszym singlem jest zobrazowane teledyskiem "Znasz Mnie", nasuwające skojarzenia raczej z "Co Nie Ma Sobie Równych" niż "Zeus, Jak Mogłeś?"

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-06-07 16:00 przez: Tomek Wichrzycki (komentarze: 14)
Joteste - jedni kojarzą go ze składu Pierwszy Milion, który współtworzy wraz z Zeusem. Drudzy zaś, znają twórcę "Ulic W Ogniu" głównie z licznie granych koncertów, na których wspierał bardziej rozpoznawalnego członka składu PM. No właśnie. Wszędzie przewija się ksywa Kamila Rutkowskiego. Tym razem nie mogło być inaczej...

Joteste bowiem zdecydował się na dosyć ryzykowne posunięcie - powierzył muzyczną stronę swojej płyty jednemu człowiekowi, właśnie Zeusowi. Jak wyszła owa kolaboracja? Czy Joteste udowodnił tą płytą, że nie warto traktować go tylko jako hajpmena Zeusa?