Hukos/Cira

Hukos/Cira

video
dodano: 2013-07-12 22:04 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Hukos / Cira ft. Głośny - Czy to miało tak wyglądać

„Czy to miało tak wyglądać" to najnowszy singiel Hukosa i Ciry. Utwór, który jest swego rodzaju protestem, promuje album „Głodni Z Natury", który ukazał się na rynku pod koniec czerwca. Gościnnie w nagraniu refren na talk boxie wykonał Głośny z Alkopoligamii. Za warstwę muzyczną odpowiada Welon. Klip do utworu "Czy to miało tak wyglądać" został zrealizowany przez ekipę PressPlay Films dzięki wsparciu marek odzieżowych SSG, The One oraz Patriotic.

Tagi:
dodano: 2013-07-03 16:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Prezentujemy legalny odsłuch albumu białostockiego duetu Hukosa i Ciry p.t. "Głodni Z Natury", który na półki sklepowe trafił 28 czerwca 2013 roku. Płyta jest pozbawiona dwóch numerów, do których niebawem pojawią się teledyski. W rozwinięciu newsa znajdziecie tracklistę oraz link do odsłuchu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-07-01 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 4)

„To nie sweet focia na fejsiku, to pełen przykurw!” Białostocki duet raperów postanowił przy wspólnej płycie postawić na całą gamę prostych środków – nośne, koncertowe refreny, grube posse tracki z głośnymi ksywkami, bity wlatujące do ucha błyskawicznie i zmuszające jednocześnie do ruchów a’la samochodowy piesek. Środki proste – bo na ogół gwarantują sukces, którego tak głodni Hukos z Cirą.

video dnia
dodano: 2013-06-29 15:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Hukos / Cira ft. Bonson, Praktis, Sheller, Bezczel, Pyskaty - Głodni z natury (prod. NNFoF)

Dlaczego: "Głodni Z Natury" to tytułowy singiel promujący wspólny album Hukosa i Ciry, który ukazał się na rynku 28 czerwca. Za wyprodukowanie utworu odpowiadają Siwski oraz Tykshta z duetu producenckiego No Name Full Of Fame. Gościnne zwrotki dograli Bonson, Praktis, Shellerini, Bezczel i Pyskaty a całość to pełnokrwisty banger pełen charakteru i stylu. Check it.

video dnia
dodano: 2013-06-26 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Hukos / Cira ft. Justyna Kuśmierczyk - Rozdaję serce (prod. Bob Air)

Dlaczego: Po świetnie przyjętym singlu z udziałem Zeusa i Z.B.U.K.A. Hukos z Cirą atakują kolejnym teledyskiem zapowiadającym nadchodzące już w piątek wydawnictwo "Głodni Z Natury". Tym razem dla odmiany dostajemy numer lekki, letni, nastrojowy i sentymentalny. Za cozabit odpowiada Bob Air, klimatyczny refren zaśpiewała Justyna Kuśmierczyk a klip nakręcony został W Wilnie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-05-17 06:31 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Street Events Entertainment we wspópracy z Step Records oraz Klubem Polmozbyt w Gdańsku serdecznie zaprasza na pierwsza odsłonę SEE RAP NIGHT. Już 25 maja rusza pierwsza edycja koncertów w Trójmieście, podczas której wystąpi Hukos z Cirą, a także Z.B.U.K.U.