Bezczel ft. Hukos, Onar, Zeus, ZBUKU, Bosski Roman, Młody M, Buczer, Kobra, Kajman, KaeN, ZdunO "Proforma 2 RMX" - fotorelacja z planu klipu

"Proforma 2" była naprawdę ciekawą kooperacją, łączącą style m.in. VNM'a, Sitka i Pyskatego, jednak Bezczel i Step Records postanowili jeszcze podnieść stawkę i przygotować remix, w którym - o czym dowiedzieć mogliście się razem z podaną dziś tracklistą - usłyszymy tuzin MC z zupełnie różnych bajek.

Hukos, Onar, Zeus, Z.B.U.K.U., Bosski Roman, Młody M, Buczer, Kobra, Kajman, KaeN oraz ZdunO, który zwyciężył w konkursie na ostatnią zwrotkę do tego numeru. Na sam klip trzeba jeszcze trochę poczekać, dziś na rozpoczęcie tygodnia z Bezczelem mamy za to dla Was ekskluzywnie oficjalną fotorelację z planu teledysku!

Zdjęcia przygotował Kamil Nowakowski na zlecenie Step Records.

 

Galeria

blablabla
92 - oczy kobry :) 103- kto to .. ? haha
Tekken
^ HAHA chyba supermen po godzinach. Przecież z tych pseudo raperzyn są takie jaja.
RapuFan
Też nie wiem, ale przynajmniej teraz wiem dlaczego maske nosił. Jakbym miał takiego zeza to też bym tak zrobił. Tak samo nie wiem co tam muczer robi.
Debilu
Debilu to byl ZdunO nie KaeN... Boze widzisz i nie grzmisz -,-
mkonji
Na którym zdj?
nicotine
lepiej mi powidzcie co tam pierwszy od prawej robi Diox skoro nie ma zwrotek w kawałku. Wbija się tak dla zasady żeby twarz pokazac ? :D
Ktoś
Być może kręcił teledysk? Diox zajmuje się grafiką i kręceniem wideo.
nicotine
okej w takim razie powodzonka
jałokim
kolo ma wytatuowany znaczek Bentley'a - nieźle. Na prawym cycku pewnie VW, a na lewym BMW, a na plecach wielką gwiazdę od Mercedesa. Świat zwariował.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>