Kontrabanda

Kontrabanda

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-08-04 13:23 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Chada, Bezczel i ZBUKU powtórnie udostepniają klip do numeru "Do upadłego". Video wraca na YouTube po problemach technicznych z masterem audio. Za bit odpowiada PSR, obraz to dzieło ekipy 9Liter Filmy. Album "Kontrabanda: Brat bratu bratem" cały czas dostepny jest na www.preorder.pl.

video dnia
dodano: 2015-07-01 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Przy okazji ubiegłorocznej wizyty w Trójmieście legendarnej nowojorskiej formacji The Beatnuts powstał najpierw ich wspólny numer z tamtejszym składem Kontrabanda, a następnie teledysk, nakręcony w klubie Vanity. "Pomimo wielu trudności, wiatru w oczy i rzucanych ciągle kłód pod nogi, które towarzyszyły przy powstawaniu tej produkcji, udało się w końcu dopiąć całości" - piszą sami raperzy a Wy możecie sprawdzić efekt finalny!

video
dodano: 2015-06-10 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Wszystko dobrze" to kolejny klip od Chady, Bezczela i ZBUKA, który promuje ich wspólny album "Kontrabanda: Brat bratu bratem". Za podkład muzyczny odpowiada David Gutjar. Autorem video jest ekipa M.L. Filmz.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-06 10:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Parę dni temu trójmiejska ekipa Kontrabanda zdissowała Chadę, ZBUKA i Bezczela za to, że swój nowy projekt nazwali tym samym hasłem. Teraz do numeru ustosunkował się ZBUKU.

dodano: 2015-06-04 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Z okazji premiery albumu, Chada, Bezczel i ZBUKU udostępniają oficjalny odsłuch albumu "Kontrabanda: Brat bratu bratem". Płyta w wersji standardowej pojawiła się już na kanale YouTube wytwórni Step Records. Krążek od dziś znajdziesz we wszystkich dobrych sklepach muzycznych oraz na www.preorder.pl.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-06-02 11:31 przez: Anonim (komentarze: 28)

Chada, Bezczel i Z.B.U.K.U. nazwali swój wspólny projekt "Kontrabanda", co nie spodobało się trójmiejskiej ekipie o tej samej nazwie. Efektem diss pt "Chada, Bezczel, Z.B.U.K.U.", zobrazowany klipem i wsparty komentarzem "Prawdziwa Kontrabanda a nie jakieś podrabiańce".

video
dodano: 2015-05-27 20:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

"To nie nasz klimat" to kolejny teledysk promujący wspólny album Chady, Bezczela i ZBUKA pt. "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem", który ukaże się na rynku 5 czerwca. Gościnnie udzielił się KaeN. Utwór został wyprodukowany przez RX-a, znanego z przygotowania całej warstwy muzycznej na album "Efekt Porozumienia". Zdjęcia do klipu zostały zrealizowane przez ekipę 9Liter Filmy.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-05-26 22:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Niespełna dwa tygodnie przed premierą albumu "Kontrabanda: Brat bratu bratem" Chada, Bezczel i ZBUKU ujawniają tracklistę swojego wspólnego albumu. Standardowa wersja krążka zawiera 15 utworów. Gościnnie na albumie pojawili się m.in. Sobota, Sitek, KaeN, HZOP. Wersja dostępna jedynie w przedsprzedaży na www.preorder.pl zawiera dwa bonusowe tracki. Ponadto wydanie preorderowe w kartonowym digipacku różni się od wersji sklepowej (super jewel box). Wersja deluxe zawiera dodatkowe bonusy niedostępne w regularnej sprzedaży w postaci niepublikowanego utworu, vlepek, plakatu oraz tekstów utworów.

kategorie:
dodano: 2015-05-22 19:05 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Zapraszamy do Rzeszowa na podwójny koncert Gangu Albanii oraz Kontrabandy. Wydarzenie promuje nowe krążki artystów. Król Albanii POPEK prosto ze studia TV nadający z Albanii na telebimach, na majku BORIXON, a deki przejmuje ROZBÓJNIK ALIBABA. Szykujcie się na ALBAŃSKI WIECZÓR w RZESZOWIE! Jeszcze Wam mało? Nie ma problemu. Oprócz tego Kontrabanda, czyli Brat Bratu Bratem!

video
dodano: 2015-05-11 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

"Wiem" to kolejny teledysk promujący wspólny album Chady, Bezczela i ZBUKA pt. "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem". Utwór został wyprodukowany przez RX-a, znanego z wyprodukowania całej warstwy muzycznej na album "Efekt Porozumienia".

kategorie:
dodano: 2015-03-17 16:13 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Pod koniec 2014 roku Chada, Bezczel i ZBUKU (prywatnie dobrzy przyjaciele) postanowili odetchnąć po premierze solowych płyt i nagrać jako trio kilka wspólnych utworów, które następnie przerodziły się w pełno grające LP. Raperzy połączyli swoje siły na stopie hip-hopowej i tym sposobem powstał projekt pod szyldem Chada, Bezczel, ZBUKU „Kontrabanda: Brat Bratu Bratem”.

dodano: 2015-03-10 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Z dniem dzisiejszym wystartował preorder wspólnej płyty Chady, Bezczela i ZBUKA pt. "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem". Wydanie preorderowe w twardym, kartonowym digipacku różni się od wersji sklepowej, która pojawi się na półkach w postaci super jewel box. Limitowana wersja preorderowa zawiera dodatkowe bonusy, niedostępne w regularnej sprzedaży, w postaci niepublikowanego utworu, vlepek, plakatu oraz tekstów utworów. Dostaliśmy także pierwszy teledysk!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-25 23:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

"Pod koniec 2014 roku Chada, Bezczel i ZBUKU (prywatnie dobrzy przyjaciele) postanowili odetchnąć po premierze solowych płyt i nagrać jako trio kilka wspólnych utworów, które następnie przerodziły się w pełne LP. Raperzy połączyli swoje siły na stopie hiphopowej i tym sposobem powstał projekt zatytułowany "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem” (nie mylić nazwy płyty z trójmiejską grupą Kontrabanda, w której skład wchodzi Abdul, Topek oraz Koniu). Album stanowiący synergię trzech różnych, niepowtarzalnych stylów ukaże się w sklepach w kwietniu" - czytamy w informacji prasowej płyty, o której pierwszy raz poinformował nas Bezczel, przy okazji wiadomości o zatrzymaniu Chady.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-02-12 20:03 przez: Mateusz Natali (komentarze: 34)

W ostatnich miesiącach głośno było o liście gończym wydanym za Chadą - warszawski raper będąc poszukiwanym zdążył nagrać album, aktywnie udzielał się w serwisach społecznościowych, a ostatnio wypuścił singiel "Szukajcie aż znajdziecie". Dziś trafiła do nas informacja, że Chada wrócił jednak za kratki...