ZBUKU ustosunkowuje się do dissu Kontrabandy

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-06 10:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Parę dni temu trójmiejska ekipa Kontrabanda zdissowała Chadę, ZBUKA i Bezczela za to, że swój nowy projekt nazwali tym samym hasłem. Teraz do numeru ustosunkował się ZBUKU.

"DO WSZYSTKICH !!! Bo już nie mogę tego oglądać !
KONTRABANDA, to nazwa PROJEKTU i PŁYTY, a nie EKIPY !!! ... Każdy kto będzie wrzucał w komentarze, ten śmieszny diss- będzie usuwany i blokowany;) Marne prowokacje i chęć ugrania czegoś moim kosztem, przestała Mnie dziwić. Dissujcie mnie ile chcecie, jak chcecie i kiedy chcecie. Miło, że czujecie naszą siłę i zasięg. Zapraszam na nadchodzące koncerty. Bielsko dziękujemy za wczorajszy. Pozdrawiam prawdziwych fanów, a w hejterów chuja wbijam !Elo!" - napisał ZBUKU.

 

Dodał też w komentarzach: "Jak dissuje mnie typ, którego poznaje przez diss i nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, to jaki jest sens robić mu promocje, kiedy on tylko na to czeka. Dissuje takich typów hurtowo na swoich płytach. "Żeby zdissował mnie frajer, co ni chuja mnie nie zna, Pewnie nakrył dziewczynę z palcem w cipie przy tych tekstach"."

Tagi: 

KING TĄP
KIM JEST TEN KURWA WACK? PO CO WRZUCACIE NEWSY O TAKICH CIOTACH? WIECEJ O BEEZYM I KING TOMBIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KING SROMP
JEBAĆ SROMBA JEBANĄ KURWĘ ELO
kondzik980
Kim jest ten wack, ale wiecej piszcie o jeszcze wiekszych wackach i no skillach. Piekne rozumowanie..
haha
zbuku największy wack sceny... on taki znany i wielki raper. prawdziwa KONTRABANDA na plus ! zbuku gdyby nie rozbite jajko i sex z tomusiem to byś nie istniał.
dom
Ty z tym Tombem i Białasem to tak serio?
Grzesiek
Prawda jest taka jak ktoś już gdzieś napisał widziałem. Boi się podjąć beefu, amen. Pis joł. ZBUKU props za 'Coś więcej niż muzyka' z Roverem, ale poza tym.. Ty i Twoje ziomki.. Wigga plz..
MvchdI
Aż się słowa Karwata cisną na usta ;]]
wiemyJakBylo
Gdyby Abdul do nich nie zadzwonił, nazwaliby tak swoją ekipe. Zbuku dobrze wie kim oni sa,nawet panowie z k44 wiedza ze kontrabanda jest z 3city(potwierdzone info). Zachowanie zbuka zakrawa na tchurzostwo.
on
Zbuku to tak serio ? Truizmy i populizmy wszedzie sie sprzedzaja a ten typek swojego zdania nie ma tylko powtarza hasla... i nawet kurwa jaj nie ma by odpowiedziec na dissy (nie tylko teraz). Idiota bedzie idiota nawet jesli asekuruje sie odgornie, co nie ?
kaNn
Ten wack zboku to sie jedynie do tarcia chrzanu nadaje :v
Krzyś Jerzyna
Przecież Koniu z Kontrabandy by tego Zbuka w beefie zjadł bez problemów.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>