Chada x Bezczel x ZBUKU "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem” - szczegóły

"Pod koniec 2014 roku Chada, Bezczel i ZBUKU (prywatnie dobrzy przyjaciele) postanowili odetchnąć po premierze solowych płyt i nagrać jako trio kilka wspólnych utworów, które następnie przerodziły się w pełne LP. Raperzy połączyli swoje siły na stopie hiphopowej i tym sposobem powstał projekt zatytułowany "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem” (nie mylić nazwy płyty z trójmiejską grupą Kontrabanda, w której skład wchodzi Abdul, Topek oraz Koniu). Album stanowiący synergię trzech różnych, niepowtarzalnych stylów ukaże się w sklepach w kwietniu" - czytamy w informacji prasowej płyty, o której pierwszy raz poinformował nas Bezczel, przy okazji wiadomości o zatrzymaniu Chady.

Jak ekipa Step Records odnosi się w tym kontekście do skomplikowanej sytuacji z Chadą?

- Tomek zarejestrował wszystkie wokale jako pierwszy z całej ekipy. Udało nam się także przygotować wszystkie zaplanowane teledyski, dlatego już wkrótce o projekcie będzie bardzo głośno. Płyta jest aktualnie w fazie miksu i masteringu. Pierwszy klip zostanie opublikowany w przyszłym tygodniu. Wtedy też mamy zamiar wystartować z preorderem. Powoli także bookujemy pierwsze terminy na trasę koncertową, na której, niestety, zabraknie Tomka. - mówi Dawid Szynol, przedstawiciel labelu i producent wykonawczy projektu.

Na zdjęciu okładka płyty, której autorem jest Grzegorz "Forin" Piwnicki.

fann
kto to chadabeszczelzbuku?
jarosuavv
Okładka jest genialna w każdym calu, reszty nie sprawdzam.
Stefan
KONTRABANDA jest jedna, z GDA. #xeroboy
kacap
dobrze prawisz , KONTRA-B a nie jakies wacki xerowaki
chadaf
NOWY ALBUM CHADY, BEZCZELA I ZBUKA JUŻ W SIECI! KONKRET, JEST MOC! ZAPRASZAM DO POBIERANIA I ODSŁUCHU! PŁYTA ROKU COŚ MI SIĘ WYDAJE! kontrabandarap.dz.pl

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>