Z.B.U.K.U. "Do Końca" - teledysk

video
dodano: 2013-12-20 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Utwór ZBUKA "Do końca" został napisany z myślą o opolskim fighterze Forca Bravo, Livio "Hulk" Victoriano. W klipie oprócz głównego bohatera Livio zobaczymy także Jarosława Ogonowskiego (brązowego medalistę mistrzostw Polski w kulturystyce klasycznej), poppera Gooviego, zawodnika YoYo Factory Maćka Szelę oraz zawodników futbolu amerykańskiego Wolverines Opole i hokeistów Orlik Opole. Najnowszy singiel ZBUKA promuje album "V/A - Step Records: Rap Najlepszej Marki", którego premiera zapowiadana jest na marzec 2014 roku. Płyta w wersji ręcznie numerowanej, z dodatkowym plakatem (rozmiar 50x70) i bonusowym CD, od dziś, dostępna jest w sklepie www.preorder.pl.

ZBUKU - Do końca

ZBUKU - Do końca

Niezmordowany
W czym tkwi jego fenomen, bo nawet nie zauważyłem kiedy się tak wybił od momentu ukazania się u Chady? PS. Pytam neutralnie i oczekuję treści, nie pierdół.
lalalala
Co tu dużo gadać, koleś jest nijaki więc robi rap pod publikę. Daje słuchaczom nie wybitny lecz solidny mainstream, lirycznie i brzmieniowo nic własnego stylu tylko dokładnie pod publikę, więc może stąd ten jego fenomen. I ten kawałek to również wykorzystanie mody, tym razem na motywacyjne kawałki, jest na to lot teraz o czym światczy popularność inicjatyw takich jak drużyna mistrzów czy sportowa warszawa.
lalalaalalalal
....niewybitny (popr.) ...świadczy (popr.)..... mam nadzieję że nie ma tu grama- i orto-maniaków poprawiających byle bzdet

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>