Golden Era

Golden Era

video dnia
dodano: 2014-02-20 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Kobra ft. Bob One - Sukces

Dlaczego: Najnowszy album Kobry "Golden Era", tak jak i pochodzące z niego single spotkał się z różnym odbiorem słuchaczy. Teraz dostajemy kolejny singiel a wraz z pierwszymi wiosennymi promieniami słońca wpada do nas klip do motywującego i soczystego "Sukcesu", który ze zobrazowanych klipem numerów z "Golden Ery" prezentuje się chyba najlepiej. Na plus również bardzo udany (i rapowo i wokalnie) udział Bob One'a. Sprawdźcie wyprodukowany przez SherlOcka "Sukces".

video
dodano: 2013-11-25 23:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj zaprezentowaliśmy wam pierwszą część obszernej i ciekawej rozmowy z Kobrą odnośnie albumu "Golden Era" (ale nie tylko), przeprowadzonego w wakacje na pełnym słońca łazarskim rejonie. Dziś czas na drugą połowę...

Tagi:
video
dodano: 2013-11-24 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Kobrę złapaliśmy w Poznaniu w trakcie wakacji, przy okazji kręcenia klipu do numeru "N.E.O.N." Beeresa, by porozmawiać o nadchodzącym wówczas albumie "Golden Era" - tuż po premierze krążka mamy dla Was słoneczną i obszerną dwuczęściową rozmowę z wyjątkowo kolorowego łazarskiego rejonu, w której poruszamy różne wątki.

Tagi:
video
dodano: 2013-11-22 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kobra ft. Kroolik Underwood, DJ Decks - Witamy w Mieście 2

W dniu premiery swojego drugiego legalnego albumu Kobra publikuje główny singiel, będący kontynuacją jego pierwszego singla z debiutu - "Witamy w Mieście". Przygotujcie się na kalifornijski vibe, od którego głowa kiwa się sama. "Ludziom doszukującym się plagiatów w moich numerach (choć wolę słowo INSPIRACJA) radzę zaopatrzyć się w sznur, żyletki, trutkę na szczury i muchomory sromotnikowe:-) SoDrumatic poleciał niczym Battlecat :)" - napisał Kobra na swoim profilu fb. "Numer "Witamy w mieście 2" jest luźno inspirowany jednym z moich ulubionych rapowych numerów - The Streets (WC feat. Snoop Dogg & Nate Dogg). Na ten wzór SoDrumatic sieknął mi bit na życzenie. Kroolik jebnął refren jak Nate... A ja zarapowałem po swojemu" - kończy poznański MC.

Tagi:
video dnia
dodano: 2013-11-12 18:12 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Kobra - Fuck Fest

Dlaczego: "Wszyscy wchodzą sobie w dupę, hip-hopowy Fuck Fest" nawija Kobra i rozprawia się z branżowymi elementami, których nie widać, gdy patrzy się z zewnątrz. Album "Golden Era" pojawi się 22 listopada.

Tagi:
video
dodano: 2013-10-28 17:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

„Jedno serce" to jeden z najszczerszych utworów z nadchodzącej płyty Kobry „Golden Era". Do nagrania został zrealizowany wideoklip, który świetnie odwzorowuje zawartość numeru. Premiera płyty poznańskiego MC 22 listopada.

„Po numerze "Golden Era" ludzie myśleli, że cała płyta będzie w takim klimacie. Klipem do numeru "Jedno Serce" ucinamy spekulacje. Ten projekt jest bardzo różnorodny, a trap to niewielki procent całości albumu. Dla tych, którzy spodziewali się kolejnego bragga może to być szok." - mówi raper. „Jedno Serce to moja bardziej emocjonalna strona, to słowa, które bardzo chciałem powiedzieć i jestem cholernie zadowolony, że teledysk w takim stopniu oddał klimat numeru".

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-10-25 14:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

„Golden Era” to drugi solowy album Kobry, który ukaże się na rynku 22 listopada nakładem Step Records. Poznański MC przygotował niezwykle kolekcjonerski materiał dla słuchaczy. Nadchodzący krążek Kobry sprzedawany jest w limitowanej edycji 3CD. Artysta, jak i wytwórnia zapewniają: nie będzie dotłoczeń trzeciego, specjalnego krążka. To ściśle limitowana opcja.

Tagi: