Kobra "Golden Era" - premiera i odsłuch albumu

dodano: 2013-11-24 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

W sieci pojawił się oficjalny odsłuch drugiej solowej płyty Kobry "Golden Era". Album poznańskiego MC dostępny jest w sieci salonów Empik, Media Markt oraz na www.preorder.pl. (limitowana wersja 3CD zawierająca instrumentale oraz maxisingiel). "Golden Era" to drugi solowy album Kobry. "Poznański MC na swoim materiale postawił na nowoczesny hip-hop inspirowany najnowszymi trendami z USA. Dzięki muzyce wyprodukowanej w głównej mierze przez SoDrumatica, producenta o sporym prestiżu, album „Golden Era” jest niezwykle świeży i przebojowy. Dodatkową wisienkę na torcie stworzyli beatmakerzy w osobie SherlOcka, PSR-a oraz Świerzby." - pisze nam wydawca, Step Records. Link z odsłuchem znajdziecie w rozwinięciu.

Kobra na krążku serwuje single mogące być klubowymi hitami, jak i ulicznymi hymnami. Zaproszeni goście do starannie wyselekcjonowanych utworów, w osobie Zeusa, Soboty, Dioxa, Gedza, Blejka, Kroolika Underwood, Bob One’a, Roks One, Jodsena, Oldasa czy Te-Trisa, dopełniają materiał tworząc integralną i przemyślaną całość.

Tagi: 

reklama
Słuchacz
Cięzko mi się słucha tego materiału takie podążanie za trędami robienie czegoś na siłe i te hasztagi tu nie pasują widać żę kobra zmienił styl moim zdaniem na gorsze Na żywo z miasta grzechu to był dobry materiał mocny w huj że tak powiem :) Witamy w mieście było lepsze od WWM2 zdecydowanie tam był klimat :) a tutaj jak dla mnie to sztuczne i jeszcze ta laska / Myślałem że kroolik zajebie jakiś refren który ma klimat a tu takie coś Kobra byle rym dla rymu w tym WWM2 Materiał przesłuchałem i raczej do niego nie wróce :/ Tyle w moim odczuciu :) !!!
artosiemcztery
Ja tam sie jaram i to bardzo mocno tym materiałem,Kobra dojrzał jeszcze bardziej.Ale to tylko moje osobiste odczucia,kazdy interpretuje to na swoj sposob.60 84485542

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>