PTP

PTP

dodano: 2017-03-19 13:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Toruńska formacja PTP prezentuje album zatytułowany "Ulice Tego Słuchają vol. 2". To wydawnictwo dwupłytowe - pierwszy dysk to reedycja krążka z 2008 roku, "Ulice Tego Słuchają vol. 1", drugi zawiera natomiast premierowe nagrania. Wśród gości znaleźli się m.in. Peja, Organek, Kaczor, Borixon, Kajman, Paluch, Gural ("UTS 1") oraz Białas, Dejwid, KaeN czy Sobota ("UTS 2").

video
dodano: 2016-12-30 14:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Na kanale wytwórni Gram Records pojawił się pierwszy teledysk promujący album Emowskiego pt. "Dobra Perspektywa". Został on zrealizowany do utworu "Szelest" z gościnnym udziałem Zelo PTP. Jest to ukłon w stronę "Skandalu" Molesty. Premiera krążka odbyła się 9 grudnia. Za produkcje oraz brzmienie materiału w całości odpowiada Tomasz Kucharski (Teka).

wydarzenie
dodano: 2016-10-25 12:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Festiwal Hip Hop Fever to kontynuacja drogi obranej przy kreowaniu kolejnych edycji festiwalu Terrorym Fever. Peja wraca z imprezą pod zmienioną nazwą, by podobnie jak w przypadku Terrorym Fever kontynuować tradycję na poznańskiej Hali nr 2 MTP. W ramach festiwalu będziecie mogli posłuchać i obejrzeć na żywo znanych wykonawców polskiej sceny rap, którzy z okazji 40. urodzin Rycha Peji tłumnie pojawią się tego dnia w Poznaniu. Hip Hop Fever to również okazja do zagrania przez Rycha mocno wyselekcjonowanego materiału, a dodatkowo gospodarz wykona premierowo takie produkcje jak „DDA” oraz „Remisja”.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-10-21 15:08 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Po "Bankiecie" i kawałku "Zatraceni" nagranym wspólnie z Białasem, formacja PTP wypuszcza kolejny singiel - "Co jest pięć". Bit do utworu wyprodukował Świerzba. Numer zapowiada nadchodzący album PTP - "Ulice Tego Słuchają vol. 2". Krążek, który ukaże się w listopadzie, będzie nawiązaniem do materiału z 2008 roku. Jak mówią sami twórcy: "Płyta <Ulice Tego Słuchają vol. 2> to przede wszystkim ukłon w stronę naszych fanów, którzy są z nami od samego początku, jednocześnie mamy nadzieję, że album zainteresuje też tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z takim brzmieniem, a które my wprowadziliśmy na polski rynek już w 2005 roku. Wtedy to powstały pierwsze numery na nasz pierwszy nielegal zatytułowany <Toronto Crunk Style>".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-15 11:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Buczer - Mogę prod. Peter [VIDEO]

"Mogę" to już trzeci klip promujący nadchodzące wydawnictwo Toruńskiego rapera pt. "EMOCJE". Za produkcję bitu odpowiada Peter. Teledysk to dzieło ekipy Magictown Visual Arts. Premiera sklepowa albumu przewidziana jest na 28 listopada 2014r. nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Steprecords.

"Emocje" to płyta zawierająca 16 premierowych kawałków. Dla mnie to coś więcej niż tylko album, jest to zapis przeżyć ostatnich trzech lat mego życia, które praktycznie na każdej płaszczyźnie nie były dla mnie łatwe. Jest to najszczerszy album w moim dorobku i opowiada o moim życiu oraz problemach, z którymi musiałem się w tym czasie borykać. Teraz mam się znacznie lepiej, ale album oddaje klimat właśnie tych EMOCJI jakie towarzyszyły mi w tamtym okresie, stąd też taki tytuł - mówi raper.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-10-11 16:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Ruszyła przedsprzedaż nowego albumu Buczera zatytułowanego "Emocje". Płyta pojawi się na rynku 28 listopada nakładem wytwórni Detox. Jednocześnie w sieci pojawił się pierwszy klip promujący album, który powstał do utworu „Bekstejdż“ z gościnnym udziałem Zelo PTP.

Tagi:
video
dodano: 2014-09-25 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejne street video od Dondiego, który promuje swój najnowszy projekt "Braci się nie traci". "W górę" wyprodukował od strony muzycznej Zelo z PTP, gościnnie nawinął Kamel.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-05-14 14:16 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już 31 maja w Redzie odbędzie się trzecia edycja festiwalu DRAP RAP HH FEST. Swoją obecność na festiwalowej scenie w tym roku potwierdzili tacy artyści jak: WALDEMAR KASTA, PMM, POLSKA WERSJA, POKÓJ Z WIDOKIEM NA WOJNĘ czy ZELO PTP. Impreza startuje o godzinie 17:00 - wstęp jest bezpłatny.
Odbywać się to będzie na boisku piaskowym przy MOSIR (przy stadionie).

video
dodano: 2013-12-03 11:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Daje Wiarę" to czwarty teledysk promujący album toruńskiego składu #4 Poezja Twojego Podwórka. Realizacją klipu zajął się Dondi a za produkcje beatu odpowiedzialny jest wrocławski producent, Flez BeatzUtwór ten jest swego rodzaju prezentem dla naszych fanów, którzy są z nami od początku, a którzy chcieli usłyszeć nas jeszcze w starym składzie. Tak zrodził się pomysł na ten kawałek - mówi ekipa. Klip w rozwinięciu.

Tagi:
dodano: 2013-11-27 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Płyta PTP #4 „Poezja Twojego Podwórka” to czwarta, po "Toronto Crunk Style", "Ulice Tego Słuchają" i "Wybuchowej Recepturze", produkcja toruńskiej ekipy. Od ostatniej płyty minęły trzy lata, nie był to jednak próżny okres a wręcz przeciwnie, był to czas bardzo intensywnej indywidualnej pracy każdego z członków grupy. W rozwinięciu zapoznacie się  tracklistą materiału, a także wypowiedzią PTP, czego po krążku można się spodziewać.

Tagi:
dodano: 2013-11-20 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Prezentujemy kolejny singiel promujący nadchodzący album toruńskiego PTP. "Sztuka" promuje album "poezja twojego podwórka" który ukaże się już 26.11.2013 nakładem wytwórni MyMusic - Rap. Za produkcje utworu odpowiedzialny jest Zelo. Odsłuch w rozwinięciu.

Tagi:
video
dodano: 2013-11-09 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

PTP - To Tylko Biznes

Prezentujemy trzeci singiel promujący album PTP "#4 Poezja Twojego Podwórka", który trafi na sklepowe półki już 26 listopada br. nakładem wytwórni MyMusic-RAP. Po utworach "Jalapeno" i "True School" ekipa postanowiła tym razem dać kawałek o nieco "cięższym" brzmieniu i zrealizowała teledysk do utworu "To tylko biznes". Produkcją muzyki zajął się Kaizer z ekipy Macca Squad, a za realizację videoklipu odpowiedzialna jest ekipa DelaFlow, z którą PTP współpracowało już przy produkcji "True School'u".

Tagi:
video
dodano: 2013-10-02 22:32 przez: Maciej Sulima (komentarze: 2)

PTP-True school

Prezentujemy drugi klip promujący nadchodzący album toruńskiej formacji PTP p.t: "Poezja Twojego Podwórka #4". Tym razem dostajemy obraz do numeru "True school".

Tagi:
dodano: 2013-08-19 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 12)

PTP - Jalapeno prod. Zelo

Po trzyletniej przerwie PTP (Północny Toruń Projekt) wraca z nowym albumem. "#4 - Poezja Twojego Podwórka" to najnowsze wydawnictwo toruńskiej ekipy, które na rynku muzycznym ukaże się w listopadzie bieżącego roku nakładem wytwórni My Music Rap. Klip do utworu "Jalapeno" promuje to wydawnictwo.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-23 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Słowa stały się faktem! Jeszcze w tym roku, późną jesienią po trzyletniej przerwie, światło dzienne ujrzy najnowszy krążek pionierskiej brzmieniowo (jeśli chodzi o polski rynek muzyczny) ekipy  - PTP (Północny Toruń Projekt). Jak mówią sami artyści wracają silniejsi, dojrzalsi, bogatsi w doświadczenia które sprawiły, że najnowszy album to szczyt formy zespołu zarówno pod względem muzycznym jak i merytorycznym.

Tagi:

Strony