Teka

Teka

video
dodano: 2017-05-05 21:44 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Emowski, Teka oraz wytwórnia Gram Records zaprezentowali drugi klip promujący album "Dobra Perspektywa". Za realizację video do kawałka "Chodź za mną" odpowiada ekipa Sieniawski Brothers. Album Emowskiego swoją premierę miał 9 grudnia 2016 roku, a od początku marca dostępny jest również w salonach Empik.

Tagi:
video
dodano: 2016-12-30 14:28 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

Na kanale wytwórni Gram Records pojawił się pierwszy teledysk promujący album Emowskiego pt. "Dobra Perspektywa". Został on zrealizowany do utworu "Szelest" z gościnnym udziałem Zelo PTP. Jest to ukłon w stronę "Skandalu" Molesty. Premiera krążka odbyła się 9 grudnia. Za produkcje oraz brzmienie materiału w całości odpowiada Tomasz Kucharski (Teka).

video
dodano: 2016-06-24 11:52 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Teka prezentuje klip promujący krążek "#Producersdiary". Utwór "Just Breathe" pochodzi z pierwszej producenckiej płyty wykonawcy, na której znalazło się 12 kompozycji w stylistyce future r'n'b. W 8 utworach pojawiają się zaprzyjaźnieni wokaliści z takich krajów jak USA, Kanada, Francja, Szwajcaria, Wielka Brytania czy Polska.

Tagi:
video
kategorie: R&B, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-02 20:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Singiel "Last Time" zwiastuje płytę producencką Teki "#Producers Diary", która swoją premierę będzie miała w pierwszym kwartale tego roku. Kojarzony do tej pory głównie z rapem Teka znacznie poszerzył swoje horyzonty tworząc album w klimatach future R&B, zahaczając również o takie gatunki jak soul, trap, cloud czy indy. Autor odpowiedzialny jest za kompozycję, produkcję, dobór artystów, mix i mastering końcowy płyty, sam również zagrał większość instrumentów na albumie. Do współpracy przy projekcie zaproszeni zostali zaprzyjaźnieni wokaliści z różnych zakątków świata, od Kanady, USA, po Francję, Polskę czy Szwajcarię!

video
dodano: 2015-03-16 15:38 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

"Droga" to drugi klip promujący wydaną w zeszłym roku pytę Teki p.t. "III", którą w dalszym ciągu pobierać można całkowicie za darmo stąd. Tak o "Drodze" mówi jej autor: Utwór opowiada w skrócie o drodze jaka przebyłem do miejsca w którym znajduje się dziś, o spełnianiu marzeń, walczeniu o swoje bez względu na przeciwności, o ludziach którzy podali mi pomocną dłoń i o tym że nie warto się poddawać. Pamiętajcie, że to w jakim miejscu każdy z nas się znajduje w danej chwili zależy tylko i wyłącznie od tego na co sam się godzi i że zawsze stać nas na więcej! Klip znajdziecie w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2015-01-08 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Trzeci solowy album rapera i producenta Teki został udostępniony do odsłuchu w serwisie YouTube. Album, który do tej pory został pobrany blisko 10.000 razy, wciąż dostępny jest do darmowego pobrania. Wśród gości na albumie znajdują się: Paulina Witon, Skyzoo, Sonny, Sentino, Prwrs, Marco oraz Jay Role.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-20 19:03 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Utwór "Późną Nocą" to bardziej intymna strona "Kina Nocnego", czyli najnowszego albumu Piha, który ukazał się na rynku 2 grudnia nakładem PIHSZOU REC. Za warstwą muzyczną utworu odpowiada Tomasz "Teka" Kucharski, a obraz wyszedł spod ręki 9 Liter Filmy.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-06-22 20:42 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Teka – III, to już trzeci solowy krążek wykonawcy, którego dotychczasowa twórczość wzbudzała wiele kontrowersji. Na płycie 12 utworów wyprodukowanych, zmiksowanych oraz zmasterowanych w całości przez Tekę. Wśród gości znajdują się: Paulina Witon, Skyzoo, Sonny, Sentino, Prwrs, Marco oraz Jay Role! Za wydawnictwo odpowiadają połączone siły firm Diginoiz oraz Hashtag Rec.

Tracklista:

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-06-16 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Już od dziś na oficjalnej stronie internetowej Teki dostępny jest do pobrania jego najnowszy solowy album pt. "III". Na płycie gościnnie udzielili się: Paulina Witon, Sonny, Sentino, PRWRS, Marco, Jay Role oraz amerykańska gwiazda rapu - Skyzoo. "III" to 12 utworów wyprodukowanych w całości przez Tekę, osadzone w klimatach R&B oraz hip-hopu. Album promuje teledysk do numeru "Motywacja". Całość za darmo możecie pobrać poniżej.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-06-12 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Już w poniedziałek 16 czerwca będzie miała miejsce premiera trzeciego solowego albumu Teki zatytułowanego po prostu "III". Cały materiał w dniu premiery dostępny będzie do pobrania całkowicie za darmo ze strony internetowej artysty www.tekamusic.com.pl. Dostępna będzie również limitowana, fizyczna edycja płyty na krążku CD w cenie 19,90 Pln wraz z przesyłką, do nabycia również za pośrednictwem strony wykonawcy. Na płycie 12 utworów wyprodukowanych, zmiksowanych oraz zmasterowanych w całości przez Tekę. Wśród gości znajdują się: Paulina Witon, Skyzoo, Sonny, Sentino, Prwrs, Marco oraz Jay Role. Za wydawnictwo odpowiadają połączone siły firm Diginoiz oraz Hashtag Rec. Poniżej traklista materiału oraz video zapowiedź.

dodano: 2014-06-05 15:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

"III" to tytuł trzeciego solowego albumu Teki, który ukaże się na rynku 16 czerwca nakładem Dignoiz oraz Hashtag Records. Nadchodzący krążek zwiastuje street video do utworu "Motywacja", który wyprodukował również sam muzyk. Klip powstał spontanicznie podczas pobytu w NY pod koniec 2013 roku. "III" to, jak zapowiada wytwórnia, dwanaście klimatycznych utworów wyprodukowanych w całości przez artystę, oscylujących w klimatach Hip Hop oraz R&B, nieco odmiennych jednak od dotychczasowych jego dokonań.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-05-27 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Raper, producent, swego czasu popularny na scenie Teka w tym roku zamierza powrócić za sprawą nowego projektu. Połowa duetu Rafpak zdecydowała się nawiązać współpracę z Hashtag Records, dzięki czemu już przed wakacjami ukazać ma się nowy solowy album.

Tagi: