Emocje

Emocje

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-03 16:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Buczer - Co za dużo feat. Dj. Soina prod. Juicy

"Co za dużo" to już szósty singiel promujący najnowszy album Buczera "Emocje". Gościnnie udzielił się Dj Soina. Za bit odpowiedzialny jest Juicy. "Emocje" zostały wydane nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Step Records.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-11-29 16:45 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Dla mnie to coś więcej niż tylko album, jest to zapis przeżyć ostatnich trzech lat mego życia, które praktycznie na każdej płaszczyźnie nie były dla mnie łatwe. Jest to najszczerszy album w moim dorobku i opowiada o moim życiu, oraz problemach z którymi musiałem się w tym czasie borykać - pisze na swoim fanpage'u Buczer. Toruński raper zapowiedział, że na jego nowej płycie zatytułowanej "Emocje" znajdzie się 16 utworów. 

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-29 16:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

Buczer - Niedostosowani feat. Ras Luta, Dj. Seli prod. Sebastian Tomczyk

Z okazji premiery albumu "Emocje", Buczer udostepnia kolejny klip. 'Niedostosowani' to już czwarte wideo promujące nadchodzący krążek toruńskiego artysty. W numerze gościnnie udzielił się Ras Luta. Za bit odpowiedzialny jest Sebastian Tomczyk, skrecze to dzieło Dj'a Seli. Zdjęcia - Mirosław Hobora, montaż - Tomasz Król. "Emocje" zostały wydane nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Steprecords.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-20 16:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Buczer - Realistyczny sen prod. Lucesh

"Realistyczny sen" to kolejne już, czwarte wideo promujące nadchodzący album Buczera! Za bit odpowiada Lucesh. Klip został wykonany w popularnej konwencji one shotu. Premiera sklepowa albumu przewidziana jest na 28 listopada 2014r. nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Steprecords.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-15 11:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Buczer - Mogę prod. Peter [VIDEO]

"Mogę" to już trzeci klip promujący nadchodzące wydawnictwo Toruńskiego rapera pt. "EMOCJE". Za produkcję bitu odpowiada Peter. Teledysk to dzieło ekipy Magictown Visual Arts. Premiera sklepowa albumu przewidziana jest na 28 listopada 2014r. nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Steprecords.

"Emocje" to płyta zawierająca 16 premierowych kawałków. Dla mnie to coś więcej niż tylko album, jest to zapis przeżyć ostatnich trzech lat mego życia, które praktycznie na każdej płaszczyźnie nie były dla mnie łatwe. Jest to najszczerszy album w moim dorobku i opowiada o moim życiu oraz problemach, z którymi musiałem się w tym czasie borykać. Teraz mam się znacznie lepiej, ale album oddaje klimat właśnie tych EMOCJI jakie towarzyszyły mi w tamtym okresie, stąd też taki tytuł - mówi raper.

Tagi: