Ras Luta

Ras Luta

dodano: 2020-05-14 23:16 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Główna nawałnica rapowego mainstreamu za nami, teraz akcja rozchodzi się po wszystkich innych środowiskach i podziemnej scenie, jednak wciąż dostajemy zwrotki warte sprawdzenia - i wyjątkowe smaczki od osób nieaktywnych od lat. Dziś coś dla fanów sceny niezależnej (Mroku, EsDwa, Klasiik), jamajskich brzmień (Ras Luta, Mesajah, Mad Majk), jest też sporo ciekawostek i błyskotliwe wykonania od Krystyny Czubówny, Artura Gadowskiego (IRA), Krzysztofa Materny czy Wiktora Zborowskiego. Są też pomysłowe wjazdy DJ'ów - Taeka i Black Belt Grega, drabinka rozchodzi się również po Czechach i Słowacji.

kategorie: Audio, Film, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-10 16:00 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Ten Typ Mes, Kaczor, Kuba Knap, Pezet, Ras Luta, Paluch, JNR czy KaeN - tacy wykonawcy pojawiają się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Moja Walka. Mamed Khalidov" Sylwestra Latkowskiego. Soundtrack wyprodukowany przez duet White House Records ukaże się 23 listopada tego roku i jest już dostępny w preorderze. Sylwester Latkowski, kontrowersyjny reżyser znany choćby z takich dokumentów jak "Blokersi" czy "Gwiazdor", tym razem zrealizował film o kulisach kariery, wzlotach i upadkach mistrza KSW w wadze średniej - Mameda Khalidova. Pokazuje także od kulis historię MMA w Polsce.

video
dodano: 2016-07-08 11:15 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 0)

"Nowe słońce" to najnowszy klip Fu, promujący album "Definicja Istnienia". Ras Luta - reprezentant Eastwest Rockers - wykonuje refrenie utworu. Teledysk wyprodukowała ekipa SKY Piastowskie.

Tagi:
wydarzenie
dodano: 2015-08-12 13:55 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Już 4 i 5 września 2015 w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym Magnolia w Trzemesznie położonym nad jeziorem Popielewskim odbędzie się Projekt Zajawka Trzemeszno 2015. Całe wydarzenie jest bezpłatne, a start przewidziany jest na 4 września o godzinie 17:00. Ideą "Projektu Zajawki" jest promowanie szeroko pojętej sztuki związanej z kulturą hip-hop: muzyka, malowanie / Street Art, taniec. "Projekt Zajawka" prezentuje szerokie spektrum wydarzeń artystycznych.

wydarzenie
dodano: 2015-07-26 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Chonabibe Festiwal jest projektem, który powstał z potrzeby na koncerty, grill, czill i relaks pod namiotem - po prostu fajny czas spędzony z przyjaciółmi. Co roku do urokliwego miasteczka na ziemi lubelskiej zjeżdżają tłumnie miłośnicy muzyki, kultury, sportu i relaxu. Pod koniec wakacji odbywa się tu święto słowiańskiego ducha z domieszką współczesnych brzmień. Olbrzymi obszar parku miejskiego zamienia się na dwa dni w teren festiwalowy, gdzie oprócz topowych koncertów odbywają się dodatkowe wydarzenia. Ważnym punktem programu festiwalu jest “Scena się zmienia” - jest to przegląd młodych talentów otwarty dla wszystkich, którzy chcą się zaprezentować szerszej publiczności. Zwycięzca otrzymuje możliwość wystąpienia na głównej scenie w kolejnej edycji imprezy. Wyjątkowy klimat docenili czytelnicy Gazety Wyborczej “Co jest grane?”. Chonabibe Festiwal otrzymał od czytelników GW nagrodę “Strzały 2013” za najlepsze wydarzenie kulturalne na Lubelszczyźnie.

dodano: 2014-12-10 19:32 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Premiera pierwszej solowej płyty BLASQ ­ „Bez urazy” już w najbliższy poniedziałek tzn. 15 grudnia. Tymczasem wytwórnia Hustla Music prezentuje kolejny track produkcji DJ Creon'a z nadchodzącego krążka, na którym gościnnie udzielili się: O.S.T.R. oraz Ras Luta. „Samozwańczy Królowie” to energetyczny numer, który klimatem przywołuje lato. Dużym zaskoczeniem okazał się udział Ras Luty, który oprócz wokalnego refrenu zaprezentował się również z rapowej strony. Oprócz wyżej wymienionych gości, na krążku usłyszymy: Waldemara Kastę, Słonia [WSHR] i Trzeci Wymiar. Szczególną uwagę należy zwrócić na wersję muzyczną. Różnorodość brzmień gwarantuje udział w projekcie takich producentów jak m.in. SoDrumatic, O.S.T.R czy też White House Records. Odsłuch w rozwinięciu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-11-29 16:00 przez: Step Records (komentarze: 1)

Buczer - Niedostosowani feat. Ras Luta, Dj. Seli prod. Sebastian Tomczyk

Z okazji premiery albumu "Emocje", Buczer udostepnia kolejny klip. 'Niedostosowani' to już czwarte wideo promujące nadchodzący krążek toruńskiego artysty. W numerze gościnnie udzielił się Ras Luta. Za bit odpowiedzialny jest Sebastian Tomczyk, skrecze to dzieło Dj'a Seli. Zdjęcia - Mirosław Hobora, montaż - Tomasz Król. "Emocje" zostały wydane nakładem niezależnej wytwórni Buczera, przy współpracy ze Steprecords.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2013-08-10 12:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 7)

Prezentujemy Wam gości, tracklistę, a także zawartość preorderu albumu szczecińskiego PMM "Zatrzymać Gniew". Najnowszy album PMM to wydawnictwo dwupłytowe. Pierwszy krążęk to właściwy album "Zatrzymać gniew", a drugi to mixtape przygotowany na tę okazję przez DJ-a Haema. Za muzykę w całości odpowiada O.S.T.R., który po raz kolejny znalazł z PMM wspólny język. "Zatrzymać gniew" to bardzo osobisty materiał, którego treści bezpośrednio odnoszą się do przełomowych w życiu Głowy i Węża zdarzeń, których doświadczyli w 2012 roku. Producent albumu O.S.T.R. mówi o płycie: Znajdziecie tam bujający soul i brudny funk w hardcorowej stylistyce PMM. Prawdziwy hip hop, który kończy i zaczyna się w sercu. W rozwinięciu znajdziecie info o gościach, trackliście oraz preorderze materiału.

kategorie: Audio, News, Reggae
dodano: 2011-07-10 17:30 przez: Dominik Maj (komentarze: 8)
Maleo Reggae Rockers przed kilkoma dniami wypuścili nowy album, na którym interpretują stare polskie piosenki. Wszyscy kojarzą "Zegarmistrza światła" czy "Pod papugami", a w nagraniu rootsowych wersji tych (i innych) klasyków pomogli MRR m.in.: Ras Luta, Lilu, Gutek i 52.

Płyta, nagrana w nietypowy dziś sposób, brzmi naprawdę dobrze, a jeśli chcecie sprawdzić, co Wilku pamięta z czasów bycia małym chłopcem i jak brzmi promomiks, rozwińcie sobie newsa.