Ten Typ Mes, Pezet, Paluch czy Kuba Knap na soundtracku do filmu Sylwestra Latkowskiego

Ten Typ Mes, Kaczor, Kuba Knap, Pezet, Ras Luta, Paluch, JNR czy KaeN - tacy wykonawcy pojawiają się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Moja Walka. Mamed Khalidov" Sylwestra Latkowskiego. Soundtrack wyprodukowany przez duet White House Records ukaże się 23 listopada tego roku i jest już dostępny w preorderze. Sylwester Latkowski, kontrowersyjny reżyser znany choćby z takich dokumentów jak "Blokersi" czy "Gwiazdor", tym razem zrealizował film o kulisach kariery, wzlotach i upadkach mistrza KSW w wadze średniej - Mameda Khalidova. Pokazuje także od kulis historię MMA w Polsce.

Temat "mojej walki" zainspirował artystów hip-hopowych do udziału w soundtracku. W premierowych nagraniach opowiadają oni o swoich ulicznych bitwach na rymy i pięści, zmaganiach z przeciwnościami losu, walce z samym sobą, z własnymi słabościami.

 Płytę znajdziecie na stronie http://www.empik.com/moja-walka-various-artists,p1131358208,muzyka-p

reklama
żenada
Promujcie tego islamistę. Taki lewak ja mes czy to beztalencie kaczor z pewnością chcieliby aby nasz Kraj ubogacili kolesie pokroju tego "wojownika". Gratuluję raperki.
wan dam
ja robie szpagat w powietrzu i słucham pawarottiego . i nagrywam właśnie film o sobie i sontrak. nie długo bydzie w kinach. gościnnie na sontraku 50cent. NASZnas MIKImałs

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>