Chonabibe Festiwal

Chonabibe Festiwal

wydarzenie
dodano: 2017-08-10 18:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Przyjaciele czy gwiazdy? Relax na leżaczku czy rozgrywka w kosza? Przyjaciele, zieleń, piwko i muzyka. To właśnie Chonabibe Festiwal - lepszy świat przez 2 sierpniowe dni w otoczeniu magicznego parku w Opolu Lubelskim.

wydarzenie
dodano: 2016-05-31 17:20 przez: Piotr Sosienko (komentarze: 0)

Na Festiwalu Chonabibe, w dniach 13-14 sierpnia, w klimatycznym parku i niepowtarzalnych okolicznościach przyrody zagrają między innymi Grubson, Donguralesko, Małpa z bandem, Polska Wersja, Gruby Mielzky, Zetenwupe, Tallib, Mademoiselle Carmel i gospodarze z zespołu Chonabibe. Na scenie nie zabraknie reprezentantów nowej fali muzyki miejskiej, takich jak Kartky, Otsochodzi, Sztoss czy Hopkins.

wydarzenie
dodano: 2015-07-26 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Chonabibe Festiwal jest projektem, który powstał z potrzeby na koncerty, grill, czill i relaks pod namiotem - po prostu fajny czas spędzony z przyjaciółmi. Co roku do urokliwego miasteczka na ziemi lubelskiej zjeżdżają tłumnie miłośnicy muzyki, kultury, sportu i relaxu. Pod koniec wakacji odbywa się tu święto słowiańskiego ducha z domieszką współczesnych brzmień. Olbrzymi obszar parku miejskiego zamienia się na dwa dni w teren festiwalowy, gdzie oprócz topowych koncertów odbywają się dodatkowe wydarzenia. Ważnym punktem programu festiwalu jest “Scena się zmienia” - jest to przegląd młodych talentów otwarty dla wszystkich, którzy chcą się zaprezentować szerszej publiczności. Zwycięzca otrzymuje możliwość wystąpienia na głównej scenie w kolejnej edycji imprezy. Wyjątkowy klimat docenili czytelnicy Gazety Wyborczej “Co jest grane?”. Chonabibe Festiwal otrzymał od czytelników GW nagrodę “Strzały 2013” za najlepsze wydarzenie kulturalne na Lubelszczyźnie.

wydarzenie
dodano: 2014-06-21 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Chonabibe Festiwal w Opolu Lubelskim to jeden z największych wakacyjnych eventów muzycznych na Lubelszczyźnie. Wydarzenie zostaje zauważone przez ogólnopolskie media, które doceniają wysiłek organizatorów i atmosferę samego festiwalu. Zeszłoroczna - czwarta edycja - była pod tym względem przełomowa. Z terenu festiwalowego, na żywo relację nadawała radiowa Czwórka, zaś Gazeta Wyborcza samo wydarzenie określiła mianem "pięknego". Z kolei największą niespodziankę sprawili czytelnicy "Co Jest Grane?" przyznając festiwalowi nagrodę "Strzały 2013" za kulturalne wydarzenie roku na Lubelszczyźnie.

wydarzenie
dodano: 2013-07-13 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Mamy zaszczyt zaprosić na dwa dni przepełnione muzyką, sportem i miejskimi pasjami w ramach Chonabibe Festiwal 2013. Na scenie festiwalowej wystąpią m.in. Łona & Webber, Gooral, JWP, Paluch, Lilu, Tallib i wielu innych. Czwartą edycję wakacyjnego święta współczesnych słowian rozkręcają gospodarze, zespół Chonabibe.