Chonabibe Festiwal - Jamal, Eldo, Tede, Junior Stress i inni na piątej edycji festiwalu w Opolu Lubelskim

Miejsce: 

Park Miejski, Opole Lubelskie

Data: 

2014-08-15 18:00 to 2014-08-16 18:00

Chonabibe Festiwal w Opolu Lubelskim to jeden z największych wakacyjnych eventów muzycznych na Lubelszczyźnie. Wydarzenie zostaje zauważone przez ogólnopolskie media, które doceniają wysiłek organizatorów i atmosferę samego festiwalu. Zeszłoroczna - czwarta edycja - była pod tym względem przełomowa. Z terenu festiwalowego, na żywo relację nadawała radiowa Czwórka, zaś Gazeta Wyborcza samo wydarzenie określiła mianem "pięknego". Z kolei największą niespodziankę sprawili czytelnicy "Co Jest Grane?" przyznając festiwalowi nagrodę "Strzały 2013" za kulturalne wydarzenie roku na Lubelszczyźnie.

Chonabibe Festiwal to wydarzenie inicjowane przez lubelski zespół Chonabibe. Od pięciu lat do urokliwego parku w Opolu Lubelskim zjeżdżają miłośnicy muzyki, miejskich pasji i relaksu pod namiotem. 

Artyści zapraszani na festiwal reprezentują różne style miejskich brzmień, charakterystyczne dla muzyki granej przez Chonabibe.

Olbrzymi obszar parku miejskiego zamienia się na dwa dni w teren festiwalowy, gdzie odbywają się dodatkowe atrakcje takie jak: zawody sportów ekstremalnych, warsztaty taneczne, slackline i wiele innych. Ważnym punktem programu festiwalu jest “Scena się zmienia”. Przegląd młodych talentów otwarty dla wszystkich, którzy chcą się zaprezentować szerszej publiczności. Zwycięzca otrzymuje możliwość wystąpienia na głównej scenie w kolejnej edycji imprezy.

Atrakcje Festiwalowe

"ScenaSięZmienia" - scena młodych talentów

Scena się zmienia, a my to wspieramy! Możesz zagrać na Chonabibe Festiwalu bez względu na to jaki gatunek muzyczny tworzysz. Wyślij do nas swoje zgłoszenie i pokaż, że to Ty jesteś twórcą, którego powinni usłyszeć festiwalowicze. Scenę, nagłośnienie i jury zostawiamy do Twojej dyspozycji! Warto dodać, że ubiegłoroczni zwycięzcy SSZ (Boras i Świerzy), w tym roku pojawią się na głównej scenie w trakcie drugiego dnia festiwalu.

Slackline

Salto, skok i różnego rodzaju widowiskowe tricki metry nad ziemią? Slackline to widowiskowa dyscyplina sportowa polegająca na przemieszczaniu się po wąskiej taśmie i wykonywaniu wszelakich ewolucji. Podczas festiwalu będziecie mieli okazję wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez 2Trees Team. Dowiecie się jak chodzić po taśmie i wykonywać podstawowe tricki. Zostanie również zorganizowany pokaz trickline w wykonaniu jednego z najlepszych jego adeptów w Polsce. Szczególną gratką będzie bitwa wodna, która odbędzie się na taśmie zawieszonej nad stawem w parku festiwalowym. Na miejscu będziecie mogli również zaopatrzyć się we własny zestaw do rozpoczęcia przygody ze slackline. 

Więcej o slackline i 2Trees Team tutaj:
https://www.facebook.com/2TreesSlacklines?fref=ts
https://www.facebook.com/slacklinelublin?ref=bookmarks

Noc klubowa

Po zakończeniu piątkowych koncertów na głównej scenie biba przenosi się do namiotu. Wy macie swoje na polu namiotowym, a my swój, ciut większy -  na polu festiwalowym. Architektem betweenparty będzie naczelny DJ w Chonabibe czyli Positivo. 

Dzika Scena

Dzika scena jest miejscem przeznaczonym dla osób, które chcą się sprawdzić w bitwie freestyle’owej. Chcesz pokazać, że łapiesz rymy w locie, a Twoje drugie imię to “cięta riposta”? Czekamy na Ciebie! Oceniać zawodników i wymyślać tematy do bitew, będzie zebrana wokół publiczność.

"Bazar" festiwalowy

Na terenie festiwalu będzie istniała możliwość zorganizowania własnego stoiska z ubraniami, płytami, rękodziełem lub jakimikolwiek produktami lub usługami, które chcielibyście reprezentować. W tym celu należy zgłosić taką chęć drogą mailową pod adres: kaja@chonabibe.pl opisując pokrótce swoje stoisko.

Flybag - blob

Flybag, czli poduszka pneumatyczna, to obecnie jedna z najbardziej widowiskowych form ćwiczenia i  wykonywania ewolucji. Ekstremalny, a zarazem bezpieczny sport, którego musisz spróbować! Blob to rodzaj poduszki, która polega na „wystrzeliwaniu” śmiałków do imponujących wysokości.


LINE UP

DZIEŃ 1
Jamal
Eldo (+ Pelson, Daniel Drumz)
Chonabibe

DZIEŃ 2
Tede
Junior Stress + Sun El Band
PRO8L3M
Kuba Knap (+Emil G. i DJ Willy Mąka)
Boras i Świerzy (zwycięzcy konkursu Scena Się Zmienia) 

Bilety:

Pula A: 35zł (17.04 - 27.04.2014)

Pula B: 45zł (28.04 - 15.06.2014)

Pula C: 55zł (16.06 - 31.07.2014)

Pula D: 65zł (01.08 - 14.08.2014)
Pula E w dniu festiwalu: 75zł

 

Na terenie festiwalu organizowane jest pole namiotowe.

 

Więcej informacji, oraz rezerwacja biletów:

www.festiwal.chonabibe.pl

 

 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>