PTP powraca z nowym albumem i reedycją debiutu

dodano: 2017-03-19 13:30 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 1)

Toruńska formacja PTP prezentuje album zatytułowany "Ulice Tego Słuchają vol. 2". To wydawnictwo dwupłytowe - pierwszy dysk to reedycja krążka z 2008 roku, "Ulice Tego Słuchają vol. 1", drugi zawiera natomiast premierowe nagrania. Wśród gości znaleźli się m.in. Peja, Organek, Kaczor, Borixon, Kajman, Paluch, Gural ("UTS 1") oraz Białas, Dejwid, KaeN czy Sobota ("UTS 2").

Jak mówią sami twórcy: "<Ulice Tego Słuchają vol. 2> to przede wszystkim ukłon w stronę naszych fanów, którzy są z nami od samego początku, jednocześnie mamy nadzieję, że album zainteresuje też tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z takim brzmieniem, a które my wprowadziliśmy na polski rynek już w 2005 roku. Wtedy to powstały pierwsze numery na nasz pierwszy nielegal zatytułowany <Toronto Crunk Style>. Niewątpliwym atutem nowego krążka jest fakt, że został on nagrany w większości w pełnym składzie: Piotr <Zelo> Zelazkiewicz, Radosław <Luba> Lubiński, Kamil <Zawik> Zawidzki, Kamil <Brożas> Brożek oraz Paweł <Buczer> Buczkowski. Po kilku latach i wielu życiowych perturbacjach postanowiliśmy ponownie w pełnym składzie zamknąć się w studio i zrobić kawał dobrej muzyki".

Cover art:

Brake96IWS
Nie wiedziałem nawet, że ten pastisz nawet nazwali komicznie :D O ile pamiętam to jak wchodzili to nie ulice tego słuchały a raczej podstawówki, już od pierwszego odsłuchu (konfrontując to z ówczesną zajawką na WWO itp) rozbawiało mnie to i irytowało zarazem niczym Gang Albanii. Zwęszyli że BRX Chłopek i Rozbójnik Magda przytulili kwit i liczą na to samo hahahahaha przedlaty w sumie wam się udało, więc w sumie teraz... czemu nie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>