PTP - nowa płyta na jesień

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-06-23 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

Słowa stały się faktem! Jeszcze w tym roku, późną jesienią po trzyletniej przerwie, światło dzienne ujrzy najnowszy krążek pionierskiej brzmieniowo (jeśli chodzi o polski rynek muzyczny) ekipy  - PTP (Północny Toruń Projekt). Jak mówią sami artyści wracają silniejsi, dojrzalsi, bogatsi w doświadczenia które sprawiły, że najnowszy album to szczyt formy zespołu zarówno pod względem muzycznym jak i merytorycznym.

"Jesteśmy starsi. Każdy z nas poszedł na chwilę swoją indywidualną ścieżką. Robiliśmy solowe projekty, ale nadszedł czas by ponownie wrócić i pokazać, że wciąż mamy moc" - mówi Zelo ( jeden z MC oraz człowiek odpowiedzialny za warstwę muzyczną,  tradycyjnie wyprodukował on wszystkie bity na najnowszy krążek ekipy) 

"Skupialiśmy się na solowych projektach co sprawiło, że wracamy jako czworo różnych ludzi. Każdy wypracował i doszlifował swój własny niepowtarzalny styl, który widoczny jest na nowym krążku. Uważam, że czas w którym zawiesiliśmy działalność zespołu był nam potrzebny!" - dodaje Buczer

"Każdy z nas już nie mógł się doczekać kiedy w końcu razem zamkniemy się w studiu i zaczniemy wspólną pracę. Ja osobiście bardzo na to czekałem i jestem zadowolony z efektów w stu procentach" - mówi Zawik. 

"To będzie dla nas duży przełom. Ci którzy znali nas wcześniej na pewno nie będą zawiedzeni, a ci którzy nas dopiero poznają na pewno będą zaintrygowani. Można nas kochać albo nienawidzić ale nie można przejść obok nas obojętnie." (kończy Brożas). 

Płyta zostanie wydana nakładem wytwórni MyMusic we współpracy z opolskim labelem StepRecords.

Tagi: 

adi760
Mam nadzieję, że krążek będzie w stylu debiutu z 2007 roku.
popeye
mam nadzieje ze nikt nie czeka na to gowno, zejdzie 100 sztuk po ziomkach i beda pierdolic jakimi to nie sa gwiazdorami , toronto sie z was smieje konusy
Majszel
Nie wiem czy wiesz, ale to ich płyta "Ulice tego słuchają" stała się klasykiem Crunku w Polsce. A to że według Ciebie "gwiazdorzą" to tylko stylówka tego rodzaju rapu więc takie komentarze zachowaj dla siebie.
popeye
jestem z torunia i wiem ze to nie zadna stylowa wiec becwale zachowaj te swoje uszczypliwosci dla siebie pis joł
Rapfanatyk
Klasyka Crunku w Polsce to "Test" i "Prawdziwa Historia" składu Macca Squad :) MCC nr 1 w tym kraju jesli chodzi o Crunk i top10 jesli chodzi o rap ogólnie. Pys Joł

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>