Arson

Arson

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-06-05 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

ARBAK/ARSON - Plan lekcji f. Robako, Kubiszew

Prezentujemy ostatni singiel promujący mixtape duetu Arbak/Arson - "Drużyna AA" do numeru "Plan lekcji" z gościnnym udziałem Kubiszewa i Robako. Na płycie, której premiera odbędzie się latem tego roku, będzie można usłyszeć sporo gości, m.in.: Kobra, PeeRZet, Oldas, Zeus, Roks, Kubiszew, West, Enrikle, Robako. Całość materiału została nagrana w studiu Moshpit Records, które jest jednocześnie wydawcą mixtape'u.

video
dodano: 2014-03-21 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

ARBAK/ARSON - Wygrywam życie feat. Dyniak (Dobra Luta)

"Wygrywam życie" to kolejny singiel promujący mixtape duetu Arbak/Arson "Drużyna AA". Gościnnie udzielił się Dyniak, zaś klip jest autorstwa FlashBack.

Tagi:
video
dodano: 2014-01-15 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Po singlu z udziałem Zeusa, Peerzeta i Kobry czas na kolejny klip promujący mixtape Arbaka i Arsona, tym razem pozbawiony gości. "Drużyna AA" pojawi się już niedługo.

Tagi:
video
dodano: 2013-12-09 13:47 przez: Mateusz Natali (komentarze: 10)

"Drużyna AA" to wspólny projekt Arbaka i Arsona, który ujrzy światło dzienne na początku przyszłego roku. Na razie otrzymujemy teledysk nakręcony do elegancko obsadzonego singla. W "Bez Pasów" poza gospodarzami prezentują się Zeus, Kobra i Peerzet.

dodano: 2013-06-03 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

ONE MOSH: ARBAK/ARSON - Na naszym miejscu (Drużyna AA)

Prezentujemy pierwszy klip p.t. "Na naszym miejscu" promujący nadchodzący mixtape "Drużyna AA" autorstwa Arbaka i Arsona. Premiera zapowiedziana jest na sierpień. Na produkcji będzie kilkanaście utworów, wraz z gośćmi z całej Polski. Materiał został zrealizowany przez Moshpit Records i przez ten label zostanie również wydany.

Tagi:
kategorie: News, Teledyski
dodano: 2012-09-19 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

HZOP, ODGŁOSY MIASTA, NIETOPERZ SGP- LUBELSKI CHARAKTER (OFFICIAL VIDEO) feat. DJ Czarli

Prezentujemy teledysk do utworu promującego spontaniczny projekt "Lubelski Charakter", w którym udzielają się HZOP, Lukas, Arson oraz Nietoperz SGP. Bit autorstwa WoWo.