HZOP

HZOP

kategorie:
dodano: 2017-06-06 02:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Trzeci legalny krążek reprezentanta RPS Enterteyment zatytułowany „The HAZE”. Reprezentant podlubelskich Piask znacznie dojrzał, wzbogacił brzmienie, lirycznie wyszedł poza blok i ulicę, którą reprezentuje podpierając się kilka niezmiennymi zasadami, którymi kieruje się tak samo w życiu jak i na scenie. Na płycie kilku znanych gości m.in.: Peja, Paluch i Kroolik Underwood czy Zbuku. Skrecze na płycie dołożyli: DJ Danek (2, 12), DJ BDZ (9) oraz DJ Decks (11, 16).

Tracklista:

01. Prawdziwi Raperzy

Tagi:
video
dodano: 2015-01-04 22:51 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

SB feat. Bezczel, HZOP, Sójson - Rok Wojownika (OFFICIAL VIDEO)

4elementy oraz RPS Enterteyment przedstawiają pierwszy teledysk do numeru "Rok Wojownika", w którym gościnnie udzielili się HZOP, Bezczel oraz Sójson. Klip promuje album SB „Czas, bity, miłość”, którego premiera odbędzie się 7.02.2015r. Płyta ukaże się w limitowanym nakładzie 200 sztuk, poniżej tracklista.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-12-06 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Akcja rapera Milion Terapii wiąże w jednym numerze pt. "Żyj z całych sił" kilku raperów z całego kraju. Utwór ten powstał z myślą o siostrze rapera, która choruje na białaczkę. Gościem specjalnym całego przedsięwzięcia jest sam Maciej Balcar, autor słów do piosenki "Do kołyski" legendarnej grupy Dżem. W utworze został powtórzony refren z utworu "Do kołyski", acz został on wykorzystany w nieco innej wersji. 

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Patronaty
dodano: 2014-10-17 18:00 przez: Step Records (komentarze: 0)

Świat nie znosi pustki" to najnowszy singiel z solowej płyty Kafara wywodzącego się z warszawskiej ekipy Dixon37. Album zatytułowany „Panaceum" ukaże się na rynku 28 października. W utworze gościnnie udzielii się HZOP i Sowa. Za bit odpowiada Larkin. 

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-02-14 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Dziś ma miejsce premiera najnowszego klipu HZOP. Teledysk do utworu „Tak było od '04” jest ostatnim promującym wydaną pod koniec września w wytwórni Rycha Peji płytę HZOP zatytułowaną „Słowo.”

– „Tak było od '04”, to już ostatni, siódmy teledysk, który promuję moją płytę „Słowo” – mówi HZOP. – Muzyką zajął się czeski producent El Bajto, video to praca 9 Liter Filmy. Dla mnie jest to chyba najważniejszy utwór, jaki kiedykolwiek nagrałem gdyż opisuje całą moją drogę. Jest to historia mojego rapu zawarta w jednym numerze.

Tagi:
video
dodano: 2013-06-30 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

HZOP - SŁOWO. śpiew Dolcevita, muz. NWS (official video)

Po obrazie do utworu „To jest HAZETOPE” przyszedł czas na kolejny klip promujący nowy album lubelskiego rapera. Tym razem jest to teledysk do kawałka „Słowo”. Przypomnijmy, kolejna płyta HZOP zatytułowana „Słowo.” pojawi się na rynku jesienią i podobnie, jak poprzednia płyta „Drogowskazy życia” ukaże się nakładem RPS Enterteyment.

Tagi:
video
dodano: 2013-01-28 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 3)

HZOP - TO JEST HAZETOPE skrecze DJ DANEK, prod. EL BAJTO (SŁOWO. OFFICIAL VIDEO)

"To jest HAZETOPE" jest pierwszym wideoklipem promującym zapowiedzianą na jesień 2013 roku, trzecią solową płytę HZOP zatytułowaną "Słowo.". Nowy album rapera – podobnie, jak "Drogowskazy życia" – zostanie wydany nakładem RPS Enterteyment. Muzykę do  utworu "To jest HAZETOPE" wyprodukował czeski producent El bajto, skreczami zajął się DJ Danek, realizacja oraz montaż klipu to praca GRZ Videos. Więcej informacji o albumie w rozwinięciu.

Tagi:
kategorie: News, Teledyski
dodano: 2012-09-19 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 6)

HZOP, ODGŁOSY MIASTA, NIETOPERZ SGP- LUBELSKI CHARAKTER (OFFICIAL VIDEO) feat. DJ Czarli

Prezentujemy teledysk do utworu promującego spontaniczny projekt "Lubelski Charakter", w którym udzielają się HZOP, Lukas, Arson oraz Nietoperz SGP. Bit autorstwa WoWo.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-01 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)


Po Kobrze, Gandziorze, Vixenie i Śliwie w szeregi RPS Enterteyment wkroczyła kolejna dwójka MC. Mowa o Viruzie znanym z formacji Styl V.I.P. oraz HZOP (sylwetki obu MC znajdziecie poniżej). Powyżej natomiast pierwszy singiel Viruza z solowego albumu "Veffekt", który ukaże się jeszcze w tym roku. W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi RPS Ent. przedstawia Wam utwór " Zbudźmy się" z gościnnym udziałem Bob One'a.