Viruz

Viruz

video
dodano: 2013-09-21 19:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Viruz feat. Specyfiq, Jahbestin, Dono "Drzewo Joshue" prod. SebaKK official video

Weteran śląskiej sceny rap, Viruz, prezentuje swój najnowszy klip do utworu „Drzewo Joshue”. To trzeci teledysk promujący wydany w kwietniu nakładem RPS Enterteyment album „Pamiętaj, jesteś Kimś!!!”. Poza gospodarzem, w numerze udzielili się Specyfiq, Jahbestin i Dono, natomiast bit wyprodukował SebaKK.

Tagi:
dodano: 2013-08-07 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Viruz to pochodzący z Gliwic raper, weteran tamtejszej sceny, reprezentant RPS Enterteyment i autor dwóch wydanych w tejże wytwórni legalnych albumów: "Veffekt" i tegoroczny "Pamiętaj Jesteś Kimś!!!". Sprawdźcie, co nam opowiedział na temat przebiegu swojego procesu twórczego.

Tagi:
dodano: 2013-04-12 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W miniony weekend do sklepów nakładem RPS Enterteyment trafiło drugie solowe wydawnictwo znanego z kolektywu Styl V.I.P. gliwickiego rapera Viruza. Jeśli jesteście ciekawi, co kryje się za numerami zawartymi na "Pamiętaj Jesteś Kimś!!!" to mamy dla Was ekskluzywne autorskie komentarze dotyczące wszystkich kawałków umieszczonych na krążku.

dodano: 2013-04-05 11:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Viruz "Rysopis Szczęścia" ( One Shot)

Kolejnym singlem poprzedzającym jutrzejszą premierę nowego albumu Viruza jest "Rysopis Szczęścia" zobrazowany oneshotowym klipem. Płyta "Pamiętaj Jesteś Kimś!!!" ukazuje się nakładem RPS Enterteyment.

dodano: 2013-03-29 17:30 przez: Iron Media (komentarze: 1)

Najnowszy album Viruza zatytułowany „Pamiętaj, jesteś Kimś!!!” ukaże się 6 kwietnia nakładem RPS Enterteyment. Na materiał  złoży się 13 utworów. Ruszył już preorder wydawnictwa, dziś prezentujemy najnowszy klip rapera do tytułowego utworu z gościnnym udziałem Kobry i Bas Tajpana.

dodano: 2013-03-19 17:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 3)

Najnowszy album Viruza, zatytułowany „Pamiętaj, jesteś Kimś!!!”, ukaże się 6 kwietnia nakładem RPS Enterteyment.

Preorder wydawnictwa już ruszył, a dziś prezentujemy Wam dwa odsłuchy audio, w tym tytułowy utwór, do którego powstaje klip gościnnym udziałem Kobry i Bas Tajpana.

 

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-26 13:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

"Gliwicki raper Viruz powraca z nowym materiałem! Drugi po wydanej w 2011 roku solowej płycie „Veffekt” album Viruza ukaże się wiosną bieżącego roku. Krążek zatytułowany „Pamiętaj Jesteś Kimś!!!”, podobnie jak poprzedni, wydany zostanie nakładem RPS Enterteyment.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-01 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)


Po Kobrze, Gandziorze, Vixenie i Śliwie w szeregi RPS Enterteyment wkroczyła kolejna dwójka MC. Mowa o Viruzie znanym z formacji Styl V.I.P. oraz HZOP (sylwetki obu MC znajdziecie poniżej). Powyżej natomiast pierwszy singiel Viruza z solowego albumu "Veffekt", który ukaże się jeszcze w tym roku. W związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi RPS Ent. przedstawia Wam utwór " Zbudźmy się" z gościnnym udziałem Bob One'a.