Milion Terapii, AK47, Peerzet, HZOP, Dawidzior HTA, Kafar, Brahu "Żyj z całych sił" - sprawdź numer

Akcja rapera Milion Terapii wiąże w jednym numerze pt. "Żyj z całych sił" kilku raperów z całego kraju. Utwór ten powstał z myślą o siostrze rapera, która choruje na białaczkę. Gościem specjalnym całego przedsięwzięcia jest sam Maciej Balcar, autor słów do piosenki "Do kołyski" legendarnej grupy Dżem. W utworze został powtórzony refren z utworu "Do kołyski", acz został on wykorzystany w nieco innej wersji. 

Pomysłodawcą nagrania utworu jest brat chorej Magdaleny, raper Milion Terapii. Z początku miał być to solowy, osobisty numer artysty dedykowany wyłącznie jego siostrze, ostatecznie jednak zaprosił on do akcji również innych raperów oraz Macieja Balcara z kapeli Dżem. W utworze usłyszymy AK47, Dawidziora HTA, Peerzeta, Kafara z Dixon37, HZOP i Braha. Swoim wokalem wsparcia udzielił również Marek Grabeus - ojciec Kafara. Podkład w całości wyprodukował WITS.

Osoby chcące w jakikolwiek sposób pomóc tudzież przyłączyć się do akcji, odsyłamy na stronę Milion Terapii (http://facebook.com/milionterapii) za pośrednictwem której można napisać bezpośrednio do wykonawcy.

Milion Terapii zapewnia również, że ujrzy światło dzienne teledysk do tego utworu.

reklama
Oszust
Witam Pragnę poinformować że na Panu Szymanderskim ( Milion Terapi ) ciąży wyrok Sądowy za wyłudzenia pieniędzy od sponsora który wpłacił kilka tysięcy zł na poczet realizacji teledysku do piosenki ” Żyj z całych sił ” Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na maila : kojan@autograf.pl

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>