Siwers zapowiada nowy album i współpracę z legendarnym DJ-em

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-22 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Niedawno Eros zdradzał w naszym Magazynie plan wydawniczy JWP. Wspomniał w nim, że oprócz niego i Kosiego również Siwers planuje wydać w tym roku solo. Teraz sam zainteresowany ujawnił, kiedy mniej więcej możemy spodziewać się albumu oraz który legendarny DJ pomoże raperowi w realizacji i miksie płyty.

Parę dni temu Siwers zdradził na swoim Instagramie, że nowy album został już w całości napisany, a jego post został opatrzony hashtagiem #maj2021, co oznacza, że wtedy najprawodpodobniej otrzymamy kolejne solo członka JWP. Wczoraj natomiast raper oznajmił, że cały krążek zostanie nagrany w Otrabarwa Studio, a nad jego realizacją i miksem będzie czuwał DJ Deszczu Strugi, czlonek WWO, który karierę rozpoczął robiąc scratche na "Chleb powszedni" ZIP Składu. Co ciekawe, to nie pierwsza współpraca obu panów. Wcześniej Deszczu miksował pierwsze solo Siwersa "Bez Ceregieli" i jego wspólny album z Parzelem "Coś się kończy, coś się zaczyna".

Siwers swoją ostatnią płytę "Huśtawki" wydał w grudniu 2017 roku, a w zeszłym roku otrzymaliśmy mixtape "Koledzy" JWP z jego udziałem.

Tagi: 

s.
JWP zdominuje 2021
SdK
Drogi autorze DJ Deszczu Strugi rozpoczął swoją karierę muzyczną jako czwarty członek i drugi DJ zespołu Warszafski Deszcz, dogrywając swoje scratche na "Nastukafszy". Ale o tym niestety nie przeczytasz na wikipedii, która to niestety stała się dziś jedynym źródłem "researchu" Jak myślisz skąd wziął swój pseudonim?!
STARY WŁODKA
Jak wy kurwa chcecie zabijać pop, jak wasz poziom to niżej niż dno?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>