Co JWP/BC szykuje na 2021? Ero ujawnia plan wydawniczy!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-01-01 18:30 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niedawno Kosi wrzucił pierwszy singiel zapowiadający swoje solo, a Ero podzielił się z fanami świątecznym prezentem, czyli numerem "Nowy Dobrobyt". Ostatnio ten drugi w trzecim odcinku naszego Magazynu zdradził, jak wygląda plan wydawniczy JWP na 2021 rok.

Eros wskazał nam miesiące, w których wstępnie mają się ukazać albumy jego i Kosiego, przy czym zaznaczył, że solo Kosiego pojawi się pierwsze. Przyznał również, że nad następcą "Huśtawek" pracuje Siwers.

Niestety Ero nie podał żadnych informacji dotyczących solowego albumu Łajzola. Został on zapowiedziany na początku minionego roku, krótko po premierze "Szumu" Jetlagz, jednak od tego czasu nie ma żadnych wieści o ostatnim debiucie z obozu JWP.

Sprawdź też: Ero mówi o nowej płycie i komentuje platynę za "Elwisa Picasso" (tylko u nas)

Pełną wypowiedź Erosa, w której raper udzielił również komentarza do "Astry" Eisa oraz opowiedział o pracach nad swoim drugim solo, znajdziecie pomiędzy 2:13, a 6:06 poniższego filmu. Zachęcamy też do sprawdzenia całego Magazynu, w którym m.in. wywiad Hirka Wrony z Liroyem na 25-lecie "Alboomu" czy zbiór najciekawszych newsów ze świątecznego okresu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>