Ero mówi o nowej płycie i komentuje platynę za "Elwisa Picasso" (tylko u nas)

Członek JWP pojawił się wczoraj w najnowszym odcinku naszego Magazynu. Jednym z tematów, jakie poruszył Eros był jego nadchodzący krążek. Raper skomentował również niedawno otrzymaną platynę za "Elwisa Picasso".

Ero nie ukrywał swojego zadowolenia z otrzymania platyny za "Elwisa Picasso" oraz powiedział, że traktuje ją jako porządną dawkę motywacji. Wskazał także co dodatkowo pomogło mu przekroczyć sprzedażowy próg.

Potem raper przeszedł do tematu swojego drugiego solowego krążka. Członek JWP zdradził nam, w którym miesiącu przyszłego roku możemy się go spodziewać oraz ujawnił parę ciekawostek dotyczących "Nowego Dobrobytu", który był świątecznym prezentem dla fanów. Ero odniósł się także do tego, że w nowym singlu Eisa "Astra" nie zabrakło follow-upów właśnie do JWP.

Płyta będzie nosiła tytuł "Eroizm", o czym raper poinformował na swoim Instagramie, tuż po wydaniu nowego singla.

Pełną wypowiedź Ero w naszym Magazynie znajdziecie pomiędzy 2:13, a 6:06, a w nim poza tym jeszcze wywiad z Liroyem na 25-lecie "Alboomu" czy Cezary Pazura czytający klasyczny tekst Sokoła z "Każdy ponad każdym".

Tagi: 

Wu-forever
Dla mnie Ero to dziwny człowiek. Rap robi na bardzo, bardzo, bardzo wysokim poziomie(platyna jak najbardziej zasłużona). Ale z drugiej strony na swoim Facebooku wrzuca kawałki rapowe na takim poziomie, że nie idzie tego słuchać. O Def Jam Polska to już nawet nie wspomnę, bo z rapem ma mało wspólnego.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>