Łona wskazuje nowych raperów, którzy zrobili na nim wrażenie

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-04-11 12:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Łona rzadko udziela się w mediach i rzadko komentuje hip-hopowe wydarzenia oraz kondycję sceny - a gdy już komentuje to zawsze wysoko stawia poprzeczkę oczekiwań. Ciekawe jest więc to, kto z nowych postaci na polskiej scenie przeskoczył ją i wywarł na nim wrażenie.

Szczeciński raper w związku z nadchodzącą premierą "Śpiewnika Domowego" był gościem Karola Paciorka na kanale Imponderabilia i odpowiedział na to krótko, ale konkretnie: "Avi mi się strasznie podoba, w sposób jaki nawija. Dalej miałbym kłopot wymienić kogoś kto pojawił się niedawno. No może jeszcze Koza. Super oryginalny. Nie wszystko budzi mój największy zachwyt, ale jest to bardzo ciekawe i z dużym zainteresowaniem tego słucham"

Koza - CHLUP CHLUP (prod. Migekk) [Popkiller Młode Wilki 7]

Został też zapytany co jako 'raper inteligencki', powiązany ze światem prawniczym uważa o "Patointeligencji": "Patointeligencja to świetnie napisany numer. W dość ciekawy i niekiedy w bardzo dowcipny sposób opisujący rzeczywistość. Zwłaszcza mi się spodobał wers, w którym podmienił ten wers kolegi, żeby go mama nie rozpoznała. Klasa, naprawdę. Ale umówmy się – to wszystko o czym Mata nawija, 20 lat temu nie było jakoś nadzwyczajnie inne i to nie jest tak, że wszyscy powinniśmy osiwieć usłyszawszy co się dzieje w Batorym. Takie rzeczy się działy zawsze. Akurat z tej strony to nie powinno być bulwersujące"

Poniżej pełen wywiad z Łoną, przypominamy też to, co przed naszą kamerą o 'Patointeligencji' mówił Kali:

Co Łona, czyli raper inteligencki myśli o Patointeligencji? Śpiewnik Domowy EP | Imponderabilia #100

Kali - Props czy Hejt? / Patointeligencja, WOŚP, Wiedźmin, Stara i Nowa Szkoła

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>