Łona i Webber "Co tam, mordo?" - trzeci klip w dniu premiery EPki

Dziś premiera epki Łony i Webbera "Śpiewnik domowy". Z tej okazji pojawił się trzeci klip promujący ten materiał do utworu “Co tam, mordo?”. W teledysku w głównych rolach wystąpili Agnieszka Kryst, tancerka i choreografka, oraz Adam Kuzycz-Berezowski - aktor Teatru Współczesnego w Szczecinie. Zdjęcia powstały w Papierni na Skolwinie, oraz w jednym z najstarszych przedsiębiorstw w Szczecinie - fabryce Bumar Hydroma S.A. Miejsca te są w symboliczne dla Szczecina, a ich industrialny urok wydobył autor zdjęć - Max Bugajak. Całość wyreżyserował Adam Barwiński.

"Teledysk nie powstałby bez wsparcia od naszych partnerów: firmy Megaton, Akademii Sztuki w Szczecinie oraz Centrum Przemysłów Kreatywnych. Płyta ukazała się we wszystkich możliwych na dzień dzisiejszy kanałach dystrybucji. Limitowany nakład wersji 2CD dostępny tylko w sklepie - sklep.dobrzewiesz.net. Album dostępny jest również w serwisach streamingowych (m.in. Spotify/Tidal)"- dodają Łonson i Łebsztyk.

Sprawdź też: 5 rzeczy, których możesz się spodziewać po "Śpiewniku domowym EP" Łony i Webbera

Szczegóły "Śpiewnika Domowego" znajdziecie w naszym dziale Premier Płytowych.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

Łona i Webber - Co tam, mordo?

Lil sqqa
Mam pytanie, czemu nie wrzucacie premier płyt na główną? Dzisiaj wyszło sporo materiału
Anonim
Bo mają dział premier :P byłby problem z newsami o Quebo ;)
Mateusz Natali

Właśnie dlatego, że w niektóre tygodnie potrafi być ponad 10 dużych premier albumowych, zazwyczaj jest to 6-8, dlatego zrobiliśmy specjalny dział żeby było jak się w tym połapać i przejrzyście wszystko znależć poukładane wg dat :) W newsach szybko by umknęło i się pomieszało co kiedy jak i co już wiadomo. W dziale Premier znajdziesz 14 dzisiejszych premier, faktycznie jest tego dużoo

palenie
Będąc przy premierach... Kiedy Palenie Mikrofonów 2? :D

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>