Peja podbija OLiS - 1 miejsce i 6 płyt w notowaniu! Mamy komentarz rapera

Dzisiejsze notowanie OLiS przynosi spore sukcesy Peji. Raper znalazł się w nim aż... 6-krotnie!

Najnowsze "2050" zadebiutowało na 1 miejscu, wyprzedzając Bonsona, a reedycja "Najlepszą Obroną Jest Atak" ulokowała się na miejscu 5. Oprócz tego w top 50 znajdziemy aż 4 inne wydawnictwa Rycha - "Styl Życia G'N.O.J.A." jest na 31, "G.O.A.T." na 37, "25_godzin" na 43, natomiast "Na Serio" na 46.

Poprosiliśmy poznańskiego rapera o skomentowanie tak wyjątkowego combo:

"To oczywiście miłe jednakże od dłuższego czasu nie zwracam uwagi czy będę na tzw. pudle. Na pewno cieszy wysokie 5 miejsce NOJA i fakt, że tyle tytułów, które ludzie zamawiali dodatkowo do nowej 2050 w tzw pakietach w konsekwencji wylądowało w zestawieniu OLIS. Na jedynkę się nie nastawiałem, bo na moje Quebo chyba też powinien raportować w ZPAV za ten tydzień co ja a jak wiemy pewnie sprzedał trochę więcej niż mój limitowany do 5020 sztuk drop. Taka ilość nigdy nie gwarantuje 1 OLIS (przykład limitowanej epki O.S.T.R. x Magiera), chyba że w słabszym okresie sprzedażowym. W sumie za taki można uznać ostatnie kilka tygodni (Covid 19) ale niezależnie od sytuacji ostatnie jedynki wszystkich raperów są wypracowane dzięki formule preorderu. Jeśli sprzedasz odpowiedni nakład przed premierą naturalnym stanem rzeczy jest, że w dniu premiery będziesz wysoko. W końcu cytując Wojtka mierzymy wysoko:) Zauważyłem również tendencję, iż najlepiej sprzedające się płyty z moim udziałem z dość obszernego przecież katalogu to te które nagrałem solo. Wyjątki to premiery reedycji jak w przypadku wspomnianej NOJA. I to obecnie cieszy mnie najbardziej. Oczywiście chciałbym podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się na zakup 2050 jak również Magierze, który od lat inspiruje mnie do coraz to lepszych działań a także wszystkim, którzy pomogli nam w realizacji tej fajnej EP-ki. One!"

Poniżej opublikowany wczoraj na YT singiel "Brick Phone Rap":

Peja/Slums Attack - Brick Phone Rap (prod. Magiera)

Tagi: 

2pac rapu krol
Ogólnie miałem zamawiac ep, ale jak zobaczylem 50zl z dostawą za 8 kawałków, to sie rozmyśliłem
Big shug
Trzeba wziąć pod uwagę że 50 zł kiedys i teraz to nie te same pieniądze kiedys płyty kosztowały 30 złotych z kawalkiem a ludzie zarabiali około 10zl na godzinę czyli ponad 3 godziny pracowali na płytę, dziś płyta kosztuje 50zl ludzie zarabiają koło 15zl więc dalej tyle samo pracują na te płyty
F16
ale on jeszcze nie pracuje mordo
twoj stary
za to twoj matka pracuje jako dziwka na dworcu mordo
Tomelk
akurat to była matka polskiego rapa gówniaka, moja pracuje w lidlu
polski rap gówno
zabolał cie jakiś mój komentarz, frajerze? twoja matka zaraz przyjdzie dać ci szlaban, tylko skończy mi berło opierdalać
nigga69
na itunes nadal kosztuja 30 a nie raz mniej :)
Christopher Wallace
Przyznam się bez bicia,że z Polskich płyt to kupuję tylko Peji,Piha i Lukasyna.Reszta jak dla mnie szajs.Oczywiście zbieram płytki ze stanów lata 90.Jak by ktoś miał nówetę 3 cd Killarmy to kupię bo akurat te mam w opłakanym stanie.
Prorok77
Posłuchaj KęKę.
Christopher Wallace
Słuchałem.Jednak nie dla mnie te żępolenia.
wTF
kto to jest peja ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>