Matheo stracił dostęp do fanpage'a po wrzuceniu promomixu mixtape'u z Guralem

O dziwnej sytuacji producent poinformował na swoim Instagramie, obracjąc ją przy tym w żart. Matheo stracił dostęp do swojego fanpage'u na Facebooku po tym, jak opublikował promomix i tracklistę z gośćmi jego nadchodzącego mixtape'u z Guralem, "VRONY I PRO-TONY". "Szopen Rapu" ironicznie stwierdził, że już same fragmenty utworów były za mocne i za dobre dla Facebooka. Trzeba przyznać producentowi, że już sami goście robią duże wrażenie.

"Moja strona została po prostu skasowana bez mojej wiedzy przez Facebooka... Ostatnim postem jakim na nią wrzuciłem był promomix 'Vronów i protonow'. Wnioskuję z tego, że fragmenty utworow z mixtapu okazały się po prostu za mocne dla Facebooka... Zastanawiam się co będzie jak usłyszycie je w całości. Spotify pewno nie da rady, Youtube już ledwo zipie." - pisze Matheo.

Pośród gości na płycie znajdziemy chociażby Czesława Mozila czy Kastę.

Pełne szczegóły dotyczące płyty wraz z tracklistą i listą gości są dostępne w naszym Dziale Premier Płytowych

Poniżej możecie zobaczyć wspomniany post Matheo oraz promomix "VRONY I PRO-TONY". Na szczęście producentowi udało się już z powrotem odzyskać dostęp do profilu na FB.

prep
Jak Facebook usunął funpage Korwina z 780k polubień, to można się już spodziewać wszystkiego. Ja tam się cieszę bo dzięki takim akcjom coraz więcej znajomych przechodzi na Signala z cenzurowanego Messengera.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>