Hemp Gru, KęKę i Paluch w nowej wersji "To jest to"!

video
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2023-10-03 12:00 przez: Jan Stokowski (komentarze: 6)

W piątek ukazał się album "Hemp Groove" będący specjalnym wydawnictwem na 25-lecie Hemp Gru (pisaliśmy o nim w raporcie z przeglądem premier) - kultowy skład postanowił odświezyć swoje klasyczne utwory, nagrywając je z żywym bandem i wzbogacając nowymi zwrotkami. Intrygująco wyszedł szczególnie największy z klasyków HG - "To jest to". Nową wersję wsparli Paluch i KęKę!

Przy okazji premiery Paluch przypomniał też, że od 2009 roku jest członkiem Diil Gangu, a oryginału słuchał intensywnie mając 19 lat.

Poniżej załączamy również wykonanie "To jest to" i "Drogi" przez Hemp Gru i liveband Pawbeatsa na gali Popkillery 2020, zakończone wejściem Palucha.

Album "Hemp Groove" wciąż możecie zamawiać w HempSzopie oraz na Miejskamuzyka.pl. W specjalnych pakietach preorderowych czeka bluza, t-shirt, czapka, ale też... kij baseballowy.

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Warner Music Poland

Sprawdź też: Hemp Gru, Mati Szert, OKI, Bisz, Łona, Gibbs... - premiery tygodnia (PL)!

Anonim
Słabe, profanacja. Pl mnie od dawna nie obchodzi i nie słucham ale kilka osób szanuję i chciałbym żeby tak zostało to nie da się, zawsze te raperzyny muszą coś odwalić. Zamiast ludzi co kiedyś z nimi nagrywali to oni nabrali kasztanów co teraz są w modzie. Diogza, tedego i martyniuka se jeszcze na tą płytę zaproście i zmieńcie nazwę na hemp chujowe.
f$ck anonim
Kękę i Paluch od x lat są na tej scenie z reszta to ich płyta maja prawo zaprosić kogo chcą
Boomer Żyje!!!
Wiadomo oryginał brzmi najlepiej HG ZAWSZE MA Props u mnie nowa wersja też jest ok ale oryginału nie przebija tak jak zresztą Peryferie Kasty Squad oryginał zajebisty a Peryferie 2 no cóż nie będę się tutaj wypowiadał przez szacunek jakim darzę Kastę Squad.
Zwykły zjadacz chleba
Ten ostatni na zdjęciu co kuca pod wilkiem to kto?
bonus tps
To nie jest to

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>