Za Trzy Dwunasta

Za Trzy Dwunasta

kategorie: Hip-Hop/Rap
dodano: 2015-03-19 22:57 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W ramach tygodnia z KęKę zahaczamy także o temat muzycznych wpływów. Jaką trójkę artystów Kę wskazałby jako swoje największe inspiracje? Przekonajcie się sami tutaj.

dodano: 2015-03-18 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

W tym roku odświeżyliśmy trochę formułę cyklu "Za Trzy Dwunasta", ukazującego się na łamach Red Bull Muzyka. Zamiast co tydzień przybliżać trzy osoby, staramy się, by nasze „trójki” krążyły wokół jednej postaci, pozwalając nam na lepsze jej poznanie. Niezmiennie jednak skupiamy się na wszystkim, co dotyczy nowych twarzy i nadziei hiphopowej sceny.

Za nami kolejne odcinki. Co w nich? King Tomb wskazał 3 najlepszych punchlinerów, DJ Flip swoje 3 największe inspiracje, natomiast Ad.M.a 3 najbardziej inspirujące ją wokalistki.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Nowe twarze
dodano: 2015-01-25 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Od kilku miesięcy na łamach Red Bull Muzyka wspólnie z Red Bullem regularnie prezentujemy Wam nowe twarze, które warto mieć na oku. W ramach cyklu Za Trzy Dwunasta przedstawiliśmy wam do tej pory już blisko sto młodych talentów - 30. odcinek to więc najwyższa pora na noworoczne odświeżenie formuły. Zamiast co tydzień przybliżać trzy osoby, postaramy się, by nasze „trójki” krążyły wokół jednej postaci, pozwalając nam na lepsze jej poznanie. Niezmiennie jednak skupiamy się na wszystkim, co dotyczy nowych twarzy i nadziei hiphopowej sceny.

W pierwszym odświeżonym odcinku gościmy Kubę Knapa - zdaniem wielu najlepszego debiutanta 2014 roku - który podzielił się z nami swoimi trzema największymi muzycznymi inspiracjami… Przy okazji przypominamy Wam też dotychczasowe odcinki:

kategorie: Hip-Hop/Rap, Nowe twarze
dodano: 2014-07-09 19:33 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Wyzwolenie muzyki spod twardej ręki wielkich wytwórni i stworzenie możliwości bezpośredniego dotarcia do słuchacza za pośrednictwem internetu sprawiły, że zostaliśmy zalani niekontrolowaną falą nowych artystów i darmowych utworów. W hip-hopowej kolebce ma miejsce największy od wielu lat wysyp młodych talentów, błyskawicznie zyskujących uznanie.

Na pomoc w przebiciu się nowym twarzom z potencjałem stawiamy od początku naszego działania m.in. poprzez akcję Młode Wilki. Teraz nowe ksywki, na które warto zwrócić uwagę wyłapywać będziemy też „trójkami” w przededniu ich wielkiej kariery, za pięć… tzn. ZA TRZY DWUNASTA, na łamach Red Bull Muzyka.