Rap Najlepszej Marki

Rap Najlepszej Marki

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-19 14:41 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się nowy klip Boneza i Danny’ego. W numerze “Łapię oddech” za bit odpowiada Salvare. Video to dzieło ekipy MVP Clips. Singiel promuje składankę Step Records “Rap Najlepszej Marki vol. 2”, która od 8 kwietnia dostępna jest we wszystkich sklepach.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video, Patronaty
dodano: 2016-04-04 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W sieci pojawił się video promomix nadchodzącej składanki Step Records. Premiera albumu “Rap Najlepszej Marki vol. 2” już 8 kwietnia, tymczasem wytwórnia udostępnia promocyjne video z udziałem DJ’a Flipa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-03-25 19:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Wytwórnia Step Records ujawnia szczegółową tracklistę składanki “Rap Najlepszej Marki vol. 2”. Gościnnie na albumie pojawią się m.in. Dwa Sławy, Kacper HTA, Bezczel, Tomson (Afromental), Oxon, Popek, Kali, Grizzlee, Danny, Nizioł, Sztoss, Chada, Bonez, Kajman, ZBUKU. Za muzykę odpowiadają czołowi polscy producenci, tacy jak DrySkull, Rozbójnik Alibaba, SoDrumatic, Grrracz, David Gutjar czy Sherlock. Krążek w wersji DELUXE dostępny jest jedynie na preorder.pl. Tylko w preorderowej wersji składanka rozszerzona jest o bonusowe utwory, niedostępne w standardowym wydaniu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-02-08 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

W sieci pojawił się kolejny klip promujący nadchodzącą składankę Step Records „Rap Najlepszej Marki vol. 2”. Tym razem czas na numer Kajmana, gdzie gościnnie udzielił się ZBUKU. Za produkcję utworu odpowiada David Gutjar. Klip to dzieło ekipy Dirt Video.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-12-10 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

W sieci pojawił się kolejny klip promujący nadchodzącą składankę Step Records „Rap Najlepszej Marki vol. 2”. W numerze „Braci się nie traci” udzielili się do niedawna skonfliktowani raperzy - Popek oraz Kali. Za podkład muzyczny odpowiada Rozbójnik Alibaba. Video to dzieło ekipy Sensi&. Jednocześnie wystartowała przedsprzedaż składanki. Do końca roku 2015 krążek dostępny jest w bardzo korzystnej cenie 24,99 na www.preorder.pl.

video
dodano: 2014-09-22 16:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

"Rostbef" to solowy utwór Piha wyprodukowany przez L Pro będący ostatnim singlem promującym album "V/A: Step Records - Rap Najlepszej Marki". Za klip odpowiada ekipa M.L. Filmz.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-05-04 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 22)

Ile jest w Polsce rapowych wytwórni płytowych, które mają potencjalnemu odbiorcy do zaoferowania rap najlepszej marki? Warto je wymienić, przynajmniej w znacznej większości: Prosto, Asfalt Records, Koka, Urban Records, Alkopoligamia, Aloha Entertainment, Aptaun Records, Fandango Records, RPS Enterteyment, Szpadyzor Records i Step Records... Ostatnia z wypisanych, rodem z Opola postanowiła zebrać bodaj wszystkich artystów, jakich zrzesza pod swoimi skrzydłami i przedstawić ich w różnych konfiguracjach na 36 kawałkach, zapraszając również do kolaboracji zaprzyjaźnionych artystów i wypuszczając pod szumnym tytułem "Rap Najlepszej Marki". Czy w zamian otrzymujemy konkretnie brzmiący i dopracowany materiał?

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-03-12 17:00 przez: Step Records (komentarze: 5)

Składanka wytwórni Step Records pt. "Rap Najlepszej Marki" ukaże się 28 marca. W sieci pojawił się kolejny klip promujący to wydawnictwo. Label po raz kolejny na front wystawia jednego ze swoich młodych reprezentantów - Sulina. Bit w numerze "Widzę detale" wyprodukował Expe. Teledysk to dzieło ekipy Bass Media. W klipie wystąpiła D E Y N N - znana blogerka modowa.

video
dodano: 2014-02-25 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 7)

"Żyć aż do bólu" to solowy utwór Chady zasilający składankę V/A: Step Records - Rap Najlepszej Marki. Numer został nagrany podczas jednej z 6-przepustek, z których raper korzystał pod koniec 2013 roku odbywając 2-letnią karę pozbawienia wolności.