Kartky o Filipku: "Powinienem napluć mu w ryj"

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-09-13 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 2)

Wczoraj niespodziewanie doszło do wymiany zdań między Kartkym, a Filipkiem, którzy swego czasu dużo ze sobą współpracowali. Kartky z niewiadomego powodu zaatakował Filipka na swoim Instagramie.

"Filipek, k*rwa, chłop mnie tak potraktował, że powinienem napluć mu w ryj, ale mam nadzieję, że Wasza quequalitowa lojalność za 2 złote będzie git. Sztos w ch*j. Mogę Wam pokazać kawałek 'NO MAKE UP' przed swoją interwencją. Mogę Wam pokazać podziękowania szanowne przed studiem, ale nie jestem śmieciem. Wrzucę Wam za tydzień i zobaczycie sami." - pisze Kartky.

Filipek dosyć szybko odpowiedział Kartky'emu, wytykając mu, że nie może wyciagnąć żadnych brudów, bo takich nawet nie ma.

"Z czystej przyzwoitości po tym, co odpier*oliłeś w swoim życiu, okłamując ludzi, którzy za Ciebie postawili swoją głowę na szali wierząc w Twoją wersję wydarzeń. Ostatnią rzeczą jaka powinna Ci przyjść do głowy jest prucie się w stanie agonalnym na Instagramie i grożenie wyciągnięcia brudów, których nie masz. Przyłu, Gibbs, Malik, Indeeb – mamy dobry kontakt do dziś. Nikt za to nie ma już kontaktu z Tobą przez Twój toksyczny charakter. Czysta kurtuazja z mojej strony i szacunkiem do tych dobrych momentów, które przeżyliśmy kiedyś jest niekomentowanie Twojej narracji o tym, że nie chcesz swoją łatką niszczyć komuś kariery." - odpowiada członek QueQuality.

Potem Filipek opublikował prześmiewcze nagranie, w któym imitował głos Kartky'ego.

"Siema wariaty. Jutro więcej informacji o tym, co się wczoraj odj*bało. Szykujcie słownik wyrazów obcych, będzie grubo, będą screeny, było pucowanie bagiet. One Love." - mówi Filipek.

Kartky nie pozostał dłużny po tej odpowiedzi i zapowiedział, że wyjaśni wszystko niedługo, jednocześnie wyśmiewając imitowanie głosu i podejście Filipka do beefu z Bedoesem.

"Witajcie kochani. Dziś nie wyjaśnię wam terminu 'mityczny Que', ale zrobię to może później, gdyż mam kilka dni wolnego od koncertów i zamierzam wbić golda w Pokemon Unite plus leżeć w wannie. Wybaczcie, ale obędzie się również bez trenów i nieudolnej zabawy głosem, Pozdrawiam i życzę miłego dnia!" - zapowiada szef OU7SIDE.

fot. Filipka u góry - Maciej Malik

 

Poniżej screeny wypowiedzi.

Galeria

Tagi: 

.
Fajnie że o płycie nie wspomnieliscie ani słowem a o aferze od razu piszecie
Jałokim.
Pewnie to wszystko nie jest przypadkiem. Zaraz się dowiemy, że zawalczą razem na jakiejś gali mma.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>