Wini vs Remik - ostra wymiana zdań w sprawie sprzedaży StoproRap

Ostra wymiana zdań wokół sprzedaży StoproRap. Wini stwierdził w tym tygodniu w rozmowie z Rapnews, że Remik go oszukał, na to Remigiusz Łupicki wypowiedział się obszernie dla CGMu, a teraz Wini opublikował video oświadczenie komentujące padające tam słowa. Chwilę później dostaliśmy video od Remika.

"Nie sprawdzam niczego, co wyda StoproRap, bo Remik mnie oszukał. Niestety moja naiwność sprawiła, że nie mam tego na papierze. On powiedział, że będzie przedyskutowywał ze mną każdego artystę, który trafi do StoproRap i tego nie uczynił. Powiedział również, że wypuści teledysk Mopsa na StoproRap, czego nie uczynił. Oszukał mnie w jeszcze jednej rzeczy w temacie ubrań. Niestety nie jest to słowny człowiek, o czym przekonałem się po fakcie. W ogóle nie interesuje mnie, co oni robią, niczego nie będę sprawdzał. Nie widziałem ani jednego teledysku, który wydali i nie nigdy nie zamierzam niczego zobaczyć. Powinni zmienić nazwę, to byłoby fajne. Jakby zmienili nazwę to byłoby OK. Może ciśnienie trochę by mi zeszło, bo mam pewne ciśnienie z tego tytułu. Oczywiście Remik ma wytłumaczenie, że był chory cztery dni. Ale ma całą grupę pracowników. Poza tym nie chodziło o cztery dni, tylko nigdy z niczym się nie skontaktował. Zabawne w jaki sposób mówił o tym. Naprawdę przekonał mnie, że tak faktycznie będzie, że „Wini, ty jesteś tutaj ważną osobą”. No trudno, bywam naiwny nawet w moim wieku. Chociaż wiem, że ludzie to kłamcy, to nie umiem tego przyjąć. Nie cierpię ludzi, mam o nich totalnie złe mniemanie, a jak ich poznaję, to za każdym razem się robię, że może ci ludzie nie są tacy źli i będzie fajnie. To jest błąd, który popełniam całe moje życie. Nie interesuje mnie nic, co w mojej byłej wytwórni robi Remik. Byłoby bardzo miło, gdyby zmienił nazwę, bo nie ma to nic wspólnego z tym, co robiłem, ponieważ nikt mnie nie pyta o zdanie, a tak mi zostało obiecane" - mówił Wini w rozmowie na żywo w studiu Rapnews.

W odpowiedzi Remik wysłał do CGMu następujące oświadczenie:

"Trochę to wszystko tak jakby sprzedać komuś samochód i chcieć jeszcze z niego korzystać, wypożyczać. Tak się dziś czuję. Myślę, że jakbyśmy mieli jakieś ważne dla kogokolwiek ustalenia, byłyby jednak zapisane w umowie – a o tym co mówi Wini ani słowa w paragrafach. Tym bardziej, że to jego prawnik sporządzał umowę, nie mój. Faktem jest, że rozmawiałem z Winim o ewentualnych możliwościach konsultingowych – jednak po prostu z nich nie skorzystałem. Chyba mam do tego prawo, zatrudniać kogo chcę i pracować, z kim chcę. Wizja StoproRap jest zupełnie inna niż ta, którą do momentu swojej własności stosował Wini, dlatego tym bardziej korzystanie z „gustu” byłego właściciela było dla mnie bez sensu.

Co do domniemanego oszustwa w segmencie odzieżowym. Fajnie, żeby Wini mówił wszystko w całości. Zamówiliśmy wycenę bluz StoproRap u Winiego, które chciałem, żeby dla mnie wyprodukował. Wycena jednak była była tak duża, że za jedną mogłem u konkurencji zamówić dwie. I tak się skończyła współpraca odzieżowa.

Reasumując, przykre to wszystko, że dochodzi do takich wymiany zdań. Nie czuję się, że w czymkolwiek oszukałem Winiego, zresztą jakby tak było, sytuacja przybrałaby inny wymiar, nie tylko publicznej żółci.

Nie roszczę jednak żadnych pretensji do Winiego nawet za to, że nazwał mnie praktycznie dosłownie „oszustem”. Rozumiem jego smutek, domyślam się, co może czuć obserwując rozwój StoproRap bez jego osoby. Nawet jeśli uważa, że go to zupełnie nie interesuje, co się u nas dzieje.

Nie będę komentował dalej tej sprawy. To jedyna wypowiedź, którą udzielam i proszę o wyrozumiałość.

Życzę wszystkim zdrowia.
Remik"

Dziś na kanale Winiego pojawił się 5-minutowy film komentujący całą sytuację - a chwilę później swój film opublikował Remik, dodając też parę słów w serii Instastories (publikujemy je na dole).

Nie jestem StoproRap (oświadczenie Remika)

Galeria

Tagi: 

sorryForHonest
lubię Winicjusza, żaden z niego debil, do niezwykle bystrych też nie należy, ale faktycznie dziwnie to sobie wyobrażał. Ktoś kupił od niego wytwórnie, po miałby cokolwiek z nim konsultować? mógł sobie zapewnić stanowisko doradcy czy coś na piśmie, tak to sam sobie zgotował taki los. Popełnił błąd, jeśli mu faktycznie zależało na jakiejś sprawczości w wytwórni. Wygląda jakby trochę chciał sprzedać a trochę nie. A Remik to faktycznie biznesmen, wygląda że specjalnie oszukiwał Winiego żeby dobrą cenę uzyskać, mało etyczny i bardzo nieładnie się odezwał do Winicjusza. Sprawy z ciuchami już nie chce mi się rozkminiać.
sorryForHonest
Z drugiej str. ten Remik może faktycznie taki lawirant, nawijał na uszy makaron a od początku miał złe intencje
Gordon
Wini w tym momencie wychodzi na drugiego Sapkowskiego
Wilkołak
Naiwność po wielu latach prowadzenia biznesu nigdy nie jest w cenie. Wini sie żali jak dziecko zamiast sie obudzić. Rzeczywistość to nie imprezka i klepanie ziomeczków po pleckach
wniosek
bądź fałszywy by więcej zyskać a potem nazywaj siebie biznesmenem.
Zastanawiam sie
Afera jest tak żenująca, że zaczynam sie zastanawiać czy ti nie jest jakas akcja marketingowa
Kolololo
Chłop kupił stopro bo nazwa mu się podobała beeeeeeka
Anonim
Dlaczego Remik miałby zmienić nazwę?! To oddaj siano, które dostałeś właśnie za tę "nazwę" ja pierdolę hahahha

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>