StoproRap ogłasza kto zdobył kontrakt na 100 000 zł!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-22 19:05 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

To był intensywny tydzień w StoproRap! Wydawnictwo ogłosiło właśnie, kto wygrał konkurs na kontrakt dla debiutanta (z budżetem wydawniczym 100 000 zł), dołączając w szeregach labelu do Dj-a Decksa oraz Eldo!

Jest to Przemek Ferguson, który dał poznać się całej Polsce swoją szesnastką w #hot16challenge, kiedy odpowiedział na nominację Maty. Jego kawałki, takie jak: Autentyk czy Białe Skoki mają w serwisie YouTube setki tysięcy wyświetleń.

"Od dłuższego czasu moim celem było wydanie legalnego albumu i bardzo się cieszę, że będę mógł spełnić to marzenie właśnie w StoproRap" - mówi Przemek Ferguson po dołączeniu do labelu. - "Miło mi, że będę miał możliwość działania z takimi legendami polskiej sceny hip-hopowej, jak Dj Decks i Eldo. Mam nadzieję, że ta współpraca będzie bardzo owocna i wspólnie stworzymy mocną, a przede wszystkim rozpoznawalną markę" - dodaje.

Konkurs na kontrakt dla debiutanta przyciągnął ponad 1200 twórców, którzy chcieli być częścią StoproRap. Jak zapowiada wytwórnia, zgłoszenia można cały czas wysyłać na maila demo@stoprorap.pl, jednak nie obiecuje, że jeszcze w tym roku zaproponuje kolejny kontrakt.

S.H
Fajnie, spoko, w chuj :)
yhym
a no ladnie, nie dosc ze typek sredniawa to jeszcze powionzany z mejnstrimem....widze ze to jak w polityce reka reke myje
s.
Wiadomka, mogli przecież zakontraktować typa z kilem tuszu na ryju, kolorowymi dredami co wyje jak by mu jaja ktoś wyrywał... To jest ich wybór a nie żadna polityka.
kd
Props Przemek. Duże zaskoczenie na plus na hot16
s.
Dobrze! Czekam na LP
Macko
16 taka średnia raczej bez rewelacji ale może co z niego będzie kiedyś.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>