StoproRap zrywa współpracę z Przemkiem Fergusonem!

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2022-01-28 07:00 przez: Wiesław Kłoda (komentarze: 7)

Saga pod tytułem "Przemek Ferguson w StoproRap" dobiega końca szybciej niż planowano. Po kolejnych turbulencjach wytwórnia postanowiła zakończyć współpracę z raperem, o czym poinformował DJ Decks.

"Mimo usilnych starań nie jesteśmy w stanie dalej współpracować z Przemkiem.Tym samym nie jest on już reprezentantem StoproRap. Bardzo nam z tego powodu przykro, ale innego wyjścia nie było. Przemkowi życzymy dużo zdrowia" - pisze producent.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu w efekcie zachowań Przemka label zawiesił go, odebrał mu dostęp do mediów społecznościowych oraz pomógł w udaniu się na odwyk. Ferguson dziękował potem za okazane wsparcie i wydawało się, że współpraca wraca do normy - ale w ostatnich dniach Przemek zaczął informować na swoim profilu, że jest blokowany, nie ma dostępu do serwisów streamingowych, po czym zaczął publikować nowe utwory w formie... rapowania live do kamery na Instagramie. Ogłosił też, że będzie "pierwszym w historii, który wydał płytę w całości na Instagramie". Krótko po tym komunikacie pojawił się cytowany wyżej wpis Decksa.

Na dole znajdziecie screeny obu wpisów, nad nimi przypominamy jeszcze wcześniejsze wydarzenia na linii Ferguson-StoproRap:

StoproRap zawiesza premierę klipu Przemka Fergusona

Przemek Ferguson publikuje oświadczenie w sprawie zawieszenia klipu

Przemek Ferguson szuka produkcji na nowy album. DJ Decks komentuje

Kałach, Remik i Peja o sytuacji Przemka Fergusona

StoproRap publikuje rozmowę z Przemkiem Fergusonem

Przemek Ferguson przeprasza fanów i publikuje obszerne oświadczenie

Galeria

Liber_Igraszka
Wygląda to na naturalną kolej rzeczy. Przemek rokował bardzo dobrze, ale jego ostatnie ruchy pokazują, że jest za wcześnie na większe wody. Obawiam się, że druga szansa może nie nadejść. Szkoda chłopaka, bo widać, że miota się ze swoimi demonami, ale ufam, że sobie poradzi. Kilka solidnych kawałków w swoim dorobku ma. Kibicuje
457
To nie demony tylko głupota i buractwo. W rap już przegrał ale może jak pójdzie na terapię to nie przegra życia.
Gm
No to sobie mały fred flinstone narobil swoim odklejeniem. Dzieci nie bierzcie narkotykow
#Eminem
- Anything else? - Yeah. Don't do drugs.
Dzielnicowy
I taka jest dzisiejsza młodzież właśnie.Zero szacunku do innych,do wydawcy,do słuchaczy,do kolegów z branży, którzy podają mu rękę (Działek).Ja nie przypominam sobie, żeby kiedyś były problemy z wysyłaniem płyt czy przypały z koncertami.Raperzy starali się być słowni i w miarę możliwości wywiązywali się z umów.Był szacunek, lojalność i zasady.Teraz nie ma nic,nawet rapu.
483
No to żyłeś w bańce xD powodzenia, przyda ci się w życiu z takim ilorazem.
Ćśog
typo wygrał konkurs w stopro gdziej już wtedy było widać że to średniak i teraz wychodzi że się miało rację essa

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>