StoproRap zawiesza premierę klipu Przemka Fergusona

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-10-13 20:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 7)

Po ostatnich wypowiedziach i działaniach Przemka na jego Instagramie, wytwórnia StoproRap postanowiła zainterweniować. Label z troski o artystę zawiesił premierę jego nowego teledysku.

Wszystko zaczęło się od wrzucenia przez Przemka na Instagram screenu przelewu, który miał być zaliczką od StoproRap dla rapera. Duża część fanów zarzuciła Fergusonowi niepotrzebne przechwałki, natomiast sam raper zaczął wdawać się z nimi w przepychanki w komentarzach pod screenem. Cała sytuacja rozwinęła się do tego stopnia, że Przemka na swoim Instastory zaczepił Filipek, a sam Ferguson opublikował filmik wyjaśniający sytuację, który nagrał będąc pod wpływem alkoholu. Dziś opublikował serię kolejnych filmów, w których odpowiadał krytykom, podając swój numer telefonu, by mogli do niego dzwonić.

Po tym wszystkim do akcji wkroczyła wytwórnia StoproRap z takim oto oświadczeniem:

"Przede wszystkim - nasze słowa i decyzje wynikają z troski o Przemka Fergusona. Tworzymy przestrzeń do swobodnej działalności artystycznej, ale reagujemy, kiedyś ktoś ma gorszy okres w swoim życiu. To jest czas, w którym musimy wyrazić zaniepokojenie zachowaniem Przemka. Kolejne doniesienia, które do nas docierają, budzą nasz rosnący niepokój.  Jestesmy przekonani, że w obecnej sytuacji należy zweryfikować najbliższe plany wydawnicze, które nie sprzyjają artyście. Tym samym informujemy, że premiera jego klipu zostaje zawieszona. Tym razem zdecydowaliśmy się wylaczyc możliwość komentowania postów. W związku z tymi wydarzeniami publiczne wyrażanie opinii nie jest drogą do rozwiązania problemów.  Nasza decyzja wynika z troski o jego karierę i rozwój. Wierzymy, ze przyjdzie czas, kiedy będziemy mogli kontynuować wspólne działania."

Chwilę po tym Przemek Ferguson postanowił opublikować swój nowy numer "Hugo" na kanale GunTalkMusic.

Przemek Ferguson - HUGO prod. Kudel

s.
Nie czaje co tu sie odjebało.. ludzie się prują o przelew... jak by to nowość była, że za prace dostaje sie siano... ten zaś nie wiadomo po chuj kłuci się z jakimiś internetowcami... a wytwórnia daje "karę" raperowi bo sie najebał...??
Nazwisko
Stopro zawiesiło premierę klipu do zupełnie innego kawałka, wprowadzacie ludzi w błąd.
S.H
Wini by nie zawiesił. Elo
Alexander
Nie rozumie stopro, przez tego typu akcje i inne strzały w eter rośnie mu tylko fame i zasięgi, co automatycznie przekłada sie ma hajs i wyświetlenia więc po co go wogóle blokować bądź też ograniczać w social mediach ??
Lil sqqa
No sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie xdddddd
dimare1920
Dla niewielu ludzi liczą się jeszcze wartości i dobra twarz, a zachowanie Przemka to jakaś żenada i czarny PR dla Stopro. Ja bym tego leszcza wydupcył bo i tak chuja umie.
Aha
Ale taki ODB z milionem spraw sądowych już ok tak? On już miał dobrą twarz i mega wartości spędzając co drugi weekend w sądzie xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>